Neseniai susibūrusi seksualiųmerginųgrupė„Ingrida & Girls ONLY“ sveikina gerbėjus su Naujaisiais metais ir dovanoja pluoštą nuotraukų, kuriose jos tapo gundančiomis komiksų herojėmis.

 

Ingrida K_komiksai_foto_JurArt's_1_internetui

 

Šmaikšči ųnuotykių knygeles Ingrida pamėgo dar mokykloje. Nors Lietuvoje komiksų knygelės niekada nebuvo tokios populiarios kaip kitose šalyse, iš kelionių jų visada parveždavo tėvai arba draugai. O keliaudama Ingrida ir pati nepraleisdavo progos papildyti savo komiksų kolekciją.

 

Ingrida K_komiksai_foto_JurArt's_2_internetui Ingrida K_komiksai_foto_JurArt's_3_internetui

 

„Komiksai visada prikausto dėmesį. Man smagu juos skaityti. Akys raibsta nuo spalvų bei skirtingų personažų įvaizdžių. Trumpos, bet taiklios ir išraiškingos istorijos man visada pakelia nuotaiką, pralinksmina ir net pažadina vaizduotę,“– teigia Ingrida Kazlauskaitė.

 

Ingrida K_komiksai_foto_JurArt's_4_internetui

 

Mylimiausi Ingridos komiksųpersonažai – Moteris katė, gražuolis Supermenas, Moteris audra. Paskutinįjį personažą garsi atlikėja net įkūnijo dalyvaudama LRT projekte „Delfinai ir žvaigždės“.

 

Ingrida K_komiksai_foto_JurArt's_5_internetui Ingrida K_komiksai_foto_JurArt's_6_internetui

 

„Ingrida & Girls ONLY“kviečia visus drąsiai nerti į intymias komiksų pagundas ir palydėti senuosius metus su gera nuotaika, daug juoko ir linksmybių!

 

Ingrida K_komiksai_foto_JurArt's_7_internetui Ingrida K_komiksai_foto_JurArt's_8_internetui

 

„Sakoma, kad kaip sutiksi Naujuosius metus, tokie visi metai ir bus! Todėl sutinkant Naujuosius norime visiems palinkėti būti drąsesniems ir kūrybingesniems. Pavyzdžiui, mane ir merginas, kaip reikiant pasilinksminti ir tapti karštomis vakarėlio herojėmis, įkvėpė komiksų istorijos. Niekada nemaniau, kad gali būti taip smagu matuotis seksualius drabužėlius! Reikėjo matyti, kokios aistros virė ir kiek juoko buvo, kai mes su merginomis parduotuvėje ieškojome tinkamų drabužėlių šiai fotosesijai! Atradome daug skirtingų ir tikrai spalvingų personažų! O kokios mes visos esame skirtingos! Kiekviena turime savo slaptų svajonių ir vizijų…Todėl ir tapome skirtingomis herojėmis –slaugė, stiuardesė, moteris katė, policininkė“, -  gundančiai šypsosi Ingrida Kazlauskaitė.

 

Ingrida K_komiksai_foto_JurArt's_9_internetui

 

„Ingrida & Girls ONLY“ naujametinė programa – GIRLS JUST WANNA HAVE FUN! (angl. merginos nori linksmybių!):

 

 
Nuotr.: JurArt’s
Dizainas: Agnė Urmanavičiūtė