Abejojančių, kad dizaineris Liutauras Salasevičius yra vestuvinių ir proginių suknelių meistras, surasti būtų sunku. Kiekviena jo kurta suknelė primena mažytį stebuklą, kuris kiekvieną Pelenę paverčia tikrų tikriausia Princese. Atvykusi pas dizainerį į saloną panašiai pasijuto ir charizmatiškoji dainininkė Natalija Bunkė.

 

L.Salasevičiaus kolekcijos „Šou“ pristatymo modeliais taps ir žinomos, gražios, daug pasiekusios Lietuvos moterys, ir profesionalūs modeliai. Iki pristatymo likus mažiau nei mėnesiui, Liutauro salone – dar didesnis šurmulys nei įprasta. Į stiliaus namus plūsta moterys, kurių laukia paskutinieji primatavimai prieš šou. Tarp jų – ir Natalija Bunkė, kuri balandžio 18 d. taip pat žygiuos podiumu su suknele iš naujausios dizainerio kolekcijos. Pamačiusi jai pasiūtą apdarą dainininkė neslėpė susižavėjimo ir lengvo nerimo.

 

„Suknelė – beprotiškai graži, bet gal kiek trumpoka… Juk dar pridėsi kelis kutelius nugaroje, kad taip nešviestų ten viskas iš galo…“, – besijuokdama klausė L. Salasevičiaus atlikėja.

 

Dizaineris į šį klausimą atsakė trumpai ir griežtai: „Turi gražias kojas, tad nereikia jų slėpti. Nei iš priekio, nei iš užpakalio.“

 

Atvykusi į suknelių primatavimą Natalija atskleidė ir dar vieną savo vizito tikslą. Pasirodo, ji nori susirasti apdarus netrukus įvyksiančioms Katažinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvėms.

 

„Jei vestuvėse pasirodyčiau su tokia suknele, tikriausiai, net ir pačią nuotaką nustelbčiau, – koketuodama prieš veidrodį su šviežutėliu dizainerio kūriniu juokavo Natalija. – Kita vertus, ji labai tiktų – oficialioje dalyje su ilgu sijonu, o vakarėlyje tik šast – ir sijono nebeliko“.

 

Kaip žinia, ne vienas Liutauro suknelės modelis transformuojasi. Tai reiškia, kad moteris dėvėdama jo suknelę gali vienaip atrodyti dieną, o visai kitaip – vakare. Vilkėdama būtent tokia suknele – vieną akimirką žemę glostančią, o kitą mirksnį kojas atidengiančią – podiumu plauks Natalija.

 

„Žvaigždžių dizaineris“, „nuotakų numylėtinis“, „dieviško grožio suknelių kūrėjas“ – tai tik keli epitetai, kuriais viešojoje erdvėje liaupsinamas dizaineris Liutauras Salasevičius. Praėjus kiek daugiau nei metams, jis vėl visiems primins, kad yra šių žodžių vertas ir pristatys jau šeštąją savo suknelių kolekciją „Šou“.

 

Balandžio 18-ąją LRT televizijos Didžioji studija (S. Konarskio g. 49, Vilnius) virs tikra mados Meka. O joje karaliaus ištaigingos, stilingos ir moters grožį pabrėžiančios suknelės.

 

Kolekcijoje „Šou“ atsispindės nekasdieniška, o ištaiginga ir prabanga žaižaruojanti moters gyvenimo pusė. Žiūrovų laukia nepakartojamas reginys su specialiai paruoštomis dekoracijomis, pirotechnikos elementais, akrobatiniais triukais ir, žinoma, prašmatnių suknelių kolekcija. Podiumu plauks ne tik gražuolės manekenės, bet ir pagrindinės Liutauro Salasevičiaus klientės – žinomos Lietuvos moterys.

 

Specialiai šiam renginiui muzikinį takelį kuria ir gyvai atliks M.A.M.A. apdovanojimą pelniusi elektroninės muzikos grupė „Electronic I“. Muzikinėje programoje – ir hitais tapę grupės kūriniai, tokie kaip „One Dream“, „Underwater“ ar „Lyja“ (su SEL), ir dar negirdėtos dainos iš netrukus pasirodysiančio „Electronic I“ albumo. Kitus atlikėjus ir šou pasirodymus renginio organizatoriai laiko paslaptyje, tačiau žada, kad jau visai netrūks paslapties šydas bus šiek tiek pravertas.