Ar labiau norėtumėte vasaros atostogas praleisti vasarnamyje prie upės, ar smėlėtame paplūdimyje kur nors prie jūros? Kad ir kokias atostogas pasirinktumėte, vis tiek reikės maudymosi kostiumėlio. Sužinokite, ką pasirinktas maudomukas atskleidžia apie jūsų asmenybę!

 

maudomukas

Greičiausiai metai iš metų atkreipiate dėmesį į to paties tipo maudymosi kostiumėlius. Jie gali šiek tiek skirtis spalvos ar dekoro atžvilgiu, tačiau forma išlieka ta pati. Jūs pasirenkate tai, kas labiausiai tinka jūsų kūnui ir stiliui. Ar žinote, kad jūsų įsitikinimas, koks turėtų būti idealus maudymosi kostiumėlis, gali pasakyti apie jus daugiau negu jūsų pačios manote?

 

Klasika. Esate įsitikinusios, kad juodas maudymosi kostiumėlis kaip ir juoda maža suknelė, turėtų būti kiekvienos save gerbiančios moters spintoje? Jums patinka drabužiai, kurie niekada neišeis iš mados. Jei taip, tuomet greičiausiai esate praktiškas, išsilavinęs ir patikimas žmogus. Pabandykite paįvairinti savo stilių pasimatuodami retro stiliaus komplektą su paaukštintu liemeniu arba kitos spalvos (ne juodos) vientisą maudymosi kostiumėlį.

 

Sportinis. Jeigu jūsų maudymosi kostiumėlis turi užtrauktuką, plačias juosteles ir atrodo kaip banglentininko kostiumas, tuomet jus traukia sportinis stilius. Jums svarbiausia jaustis patogiai ir per mažai rūpinatės savo išvaizda bei naujausiomis mados tendencijomis. Laimei, šį sezoną yra daugybė variantų tinkančių merginoms, nemėgstančioms bikinių.

 

Drąsus. Leopardo raštas, kutai, drąsūs, kitokie iškirpimai – skamba viliojančiai? Jeigu jūsų maudymosi kostiumėlis turi bent vieną iš šių elementų – jūs esate drąsi, nerūpestinga ir per daug nesukanti galvos, ką apie jus pagalvos kiti, asmenybė. Šią vasarą rekomenduojama paeksperimentuoti, renkantis maudymosi kostiumėlį kitokio nei įprastas raštas, piešinys ir spalva(-os).

 

Mergaitiškas. Rožinis maudymosi kostiumėlis su raukiniais rodo, kad jūs esate švelnios ir romantiškos prigimties, mėgsta rengtis moteriškai. Šią vasarą pabandykite pakeisti savo stilių: atkreipkite dėmesį į gėlių aplikacijas, pastelines spalvas, garbanotus kraštus.

 

-

 

Išsirinkus maudymosi kostiumėlį pagal savo asmenybę, juo vilkėdami jausitės gerai. Tačiau karštas vasaros oras ir druskingas jūros vanduo gali pakenkti audinio kokybei. Rasti gražų ir idealiai tinkantį maudymosi kostiumėlį nėra pigi ir lengva užduotis. Todėl, pagaliau radus savo svajonių maudymosi kostiumėlį, kurį norėtumėte dėvėti metų metus, reikia jį tinkamai prižiūrėti.

 

Geri patarimai, kaip išsaugoti mėgstamiausią maudomuką gražų ilgiau:

 

  • Po apsilankymo paplūdimyje maudymosi kostiumėlį iš karto išskalauti gėlu vandeniu, net, jei nesimaudėte. Audinį gali pažeisti apsauginės priemonės nuo saulės, prakaitas. Ypač svarbu iš karto išskalauti maudymosi kostiumėlį, išsimaudžius karšto vandens vonioje ar baseine, į kurį pilamas chloras.
  • Maudymosi kostiumėlį skalbti tik rankomis.
  • Skalbimui naudoti švelnų rankų muilą, nes įprastos skalbimo priemonės yra per daug agresyvios maudymosi kostiumėlių medžiagai.
  • Per stipriai negręžti ir nekabinti ant pakabos, kad išdžiūtų, nes gali išsitampyti. Geriau šlapią maudymosi kostiumėlį suvynioti į rankšluostį, švelniai nuspausti vandens perteklių, išvynioti ir leisti natūraliai išdžiūti.
  • Kaitalioti maudymosi kostiumėlius. Vykstant ilgesnėms atostogoms prie jūros rekomenduojama pasiimti bent du maudymosi kostiumėlius ir keisti juos kas antrą parą. Tai padės išlaikyti maudomukus idealios formos.
  • Vengti karšto vandens. Rekomenduojama skalbti maudomukus vėsiame vandenyje, o maudynėms karštame vandenyje turėti atskirą maudymosi kostiumėlį, kurio būtų mažiau gaila.
  • Dėvinti maudymosi kostiumėlį nerekomenduojama sėstis tiesiai ant smėlio, ant žemės prie kubilo ar baseino, medinio suolelio ar kito šiurkštaus paviršiaus, nes tai gali pažeisti audinį. Prieš sėdantis visada pirmiausiai pasitiesti rankšluostį.