Apie flirtą ir seksą telefonu ir internete retai kada kalbama kitaip nei juoko forma. Galbūt todėl tai atrodo toks nekaltas užsiėmimas. Daugelis teisinasi, kad čia tik linksma pramoga, kuri nedaro jokios žalos jų santykiams. Tačiau ar tikrai flirtas telefonu ar internete yra toks nekaltas?

 

Vyrų žurnalo „AskMen“ duomenimis, net 27 procentai moterų yra siuntusios nuotraukų telefonu ir elektroniniu paštu, kuriose jos apsinuoginusios. Matyt, tai yra labai įtraukiantis užsiėmimas, kad net tokios pasaulinio garso žvaigždės kaip Bleik Laivli,  Rihana ir Mailė Sairus, nebijodamos klastingų programišių, siunčia savo apsinuoginusių nuotraukas telefonu.

 

Tokio pobūdžio žinutės vieniems yra paprasčiausias flirtas, kitiems – tam tikras bendravimo būdas, paskalos, tretiems tai asocijuojasi su priekabiavimu. Įdomu, kad tokios žinutės reiškia ką kita skirtingo amžiaus žmonėms. Asmenys, gimę apie 1987 metus ir vėliau flirtą telefonu laiko tiesiog tam tikra bendravimo forma. Gimę anksčiau nei 1987 metais flirtą telefonu naudoja kitiems tikslams, pavyzdžiui, siekdami dominavimo savo amžiaus grupėje. Tokie rezultatai neturėtų stebinti, nes net 17 procentų rašančių erotines žinutes asmenų jomis pasidalina su kitais žmonėmis, dažnai net ne vienu.

 

Šiuo metu pasaulyje dažnai diskutuojama, ar tokios žinutės – tai jau neištikimybė ar tiesiog nekaltas pomėgis, kai nėra ką veikti? Nuomonių yra įvairių, tačiau ką rodo statistika? 70 procentų moterų laikytų išdavyste, jei jų partneris užmegztų artimą ryšį internete su kita moterimi. Su jomis sutinka tik apie 50 procentų vyrų. Psichologai taip pat dažnai tvirtina, kad toks bendravimo būdas nebūtinai rodo, kad atėjo santykių galas.