Horoskopai

Astrologinė prognozė lapkričio 18 d. šeštadieniui

Avinas

Daug nenorėkite ir nesitikėkite: jūsų galimybės gali būti netikėtai apribotos. Jei turite reikalų su užsieniečiais, šiuo metu nepasikliaukite jų pažadais, tik tuščiai laiką sugaišite. Netinkamas laikas kelionei, jei savaime teks ją atidėti, tai bus tik į naudą.

Tauras

Pavojingas metas karjerai: galite prarasti ne tik vadovybės pasitikėjimą, bet ir darbo vietą, būti perkelti į žemesnes pareigas. Susitelkite, kad savo darbus atliktumėte nepriekaištingai.

Dvyniai

Vargu ar jums pavyks viską sutvarkyti taip, kaip norisi. Mažiau vilkitės, tikėkitės ir pasikliaukite vien savo jėgomis. Taip pat nepamirškite, kad draugai sąmoningai ar netyčia gali jus nuvilti.

Vėžys

Daug kuo nepalanki, nuostolinga diena. Nesiimkite sunkių darbų, atsakingų užduočių. Geriausia likti namie ir ramiai ilsėtis, nesukant galvos dėl esamų problemų, nes šiuo metu nieko realiai pakeisti negalėsite. Jums reikia laiko.

Liūtas

Nepasiduokite pirmai į galvą šovusiai minčiai, netikėkite pirmu įspūdžiu: galite neįverti tamsiųjų, nematomų asmens ar reikalo pusių. Nerizikuokite savo reputacija, karjera ir sveikata.

Mergelė

Dirbkite savo kasdienius darbus, pernelyg negalvodami nei apie rezultatus, nei apie vertinimus: tai padės likti ramiems. Galimos priverstinės išlaidos, tačiau net savo noru leisti pinigų nepatartina.

Svarstyklės

Pasistenkite neprarasti geros nuotaikos, labai savęs nepeikite ir negirkite. Labiau tikėkite savimi, mylimu žmogumi, savo vaikais, šeima. Venkite tarpininkauti ir ginčytis, nepasirašykite atsakingų dokumentų, nepirkite technikos bei vertingų meno kūrinių.

Skorpionas

Gali tekti patirti nepelnytų nuoskaudų darbe ar susidurti su savo vaikų, mylimo žmogaus, sutuoktinio nedėkingumu. Kol kas nepavyks pagreitinti ir įvykių eigos, verta susitaikyti su tuo, kaip reikalai klostosi savaime.

Šaulys

Nors mėginsite optimistiškai reaguoti į augančių rūpesčių darbe ir namuose kiekį, nesusipratimus, antrą dienos pusę galite prarasti kantrybę ir rimtai susipykti su dalykiniais partneriais, sutuoktiniu, mylimu asmeniu ir net savo vaikais.

Ožiaragis

Jūsų ambicijoms (profesinėms bei asmeninėms) gali būti suduotas smūgis. Neverta imtis sudėtingų, atsakingų darbų, bendrauti su jums nemaloniais asmenimis ir aiškintis santykius su tais, kuriuos mylite. Atidžiau tikrinkite tai, ką darote, ir nesitikėkite naudos.

Vandenis

Būtų geriau mažiau dirbti ir daugiau ilsėtis. Nepasitikėjimas mylimu žmogumi ar sutuoktiniu gali išprovokuoti nemalonias permainas jūsų santykiuose, tik neskubėkite jų nutraukti, nesistenkite pabėgti nuo realybės.

Žuvys

Pinigai, meilė, nepasidalinimas įtakos sferomis (šeimoje ar veikloje) gali tapti rimto konflikto ir net nusivylimo priežastimi. Gresia nuotoliai dėl neapgalvotų veiksmų.

Šaltinis: Horoskopai.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt