Horoskopai

Astrologinė prognozė kovo 21 d. trečiadieniui

Avinas

Pakaks ir nedidelio pokalbio su svarbiu žmogumi, geru draugu, mylimu asmeniu, kad kas nors iš esmės pasikeistų jūsų asmeniniame gyvenime bei veikloje. Nesunkiai įveiksite sunkias kliūtis, todėl mėginkite rizikuokite. Palanku tvarkyti piniginius ir turto reikalus.

Tauras

Nesikiškite į įvykių eigą. Bus svarbu taupyti jėgas bei laiką, imkitės tiktai visiškai neatidėliotinų reikalų. Gera diena spręsti svarbius konfidencialius klausimus.

Dvyniai

Geras laikas, suskubkite kuo daugiau nuveikti. Būsite padėties šeimininkai, tad negaiškite veltui laiko, dabar gera proga viską sutvarkyti taip, kaip norisi, todėl kovokite už savo ir šeimos interesus. Drąsiai reikškite savo nuomonę, reikalavimus.

Vėžys

Daug kas taps paprasčiau bei aiškiau. Šiandien jums daug įtakos turės draugai ir giminaičiai, bendravimas bus itin naudingas. Tiks tvarkyti svarbius piniginius ir turto reikalus.

Liūtas

Atsitiktinumas daug ką lems ir bus laimingas. Puiki diena skubiems dalykiniams reikalams tvarkyti ir taikytis su draugais. Palanki diena svarbiems pokalbiams ir susitarimams, taip pat kreiptis pagalbos į įtakingus asmenis, organizacijas.

Mergelė

Įvykių neskubinkite, rizikingus reikalus tvarkykite per tarpininkus. Būkite atidesni šeimos narių nuomonei, įžvalgoms, nes artimieji naudingai patars. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamojo turto įsigijimu, gyvenamosios vietos keitimu.

Svarstyklės

Nieko nebijokite, viskas pavyks. Tai sėkmės laikas, kai reikia imtis sudėtingų reikalų. Būsite sumanūs, jums nestigs iškalbos, mokėjimo susitarti jums palankiomis sąlygomis. Šios dienos veiksmai padės sustiprins jūsų pozicijas.

Skorpionas

Jūsų protas tampa išskirtinai įžvalgus, todėl spręskite kebliausias veiklos problemas. Kita vertus, daug pasieksite ne tik dėl savo sumanumo, bet ir dėl išaugusio savo autoriteto ir aplinkinių simpatijų jums.

Šaulys

Kompromisai naudingi, taip pelnysite aplinkinių pagarbą, paramą, laimėsite vadovybės palankumą. Nebijokite pralaimėti vieno mūšio, tai padės laimėti visą karą.

Ožiaragis

Verta pasiduoti pirmam impulsui, paklausyti draugo raginimo. Bus nelengva, bet savo pasieksite: reikalai iš esmės pajudės geresne linkme aktyviems ir drąsiems.

Vandenis

Imkitės drąsių sumanymų, tiesa, jie turi būti gerai parengti. Viskas išsispręs jūsų naudai, jei vengsite erzintis dėl niekų, nekelsite dėl to konfliktų, tiesiog pažvelkite į situaciją iš tolesnės perspektyvos.

Žuvys

Šios dienos sumanymai nepaprasti, juos reikia įgyvendinti. Priimkite gautus dalykinius pasiūlymus. Tai puiki proga vadovybei, rėmėjams siūlyti savo projektus.

Šaltinis: Horoskopai.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt