Horoskopai

Astrologinė prognozė spalio 24 d. pirmadieniui

Avinas

Būsite energingai nusiteikę. Galbūt jūsų veiklumą skatins aktyvūs draugai, kolegos. Stenkitės darbuotis nuosekliai, planingai. Tikriausiai įsigysite madingą daiktą arba pradėsite lankyti sporto klubą, baseiną ar užsirašysite masažo kursui.

Tauras

Daug darbų reikės padaryti vienu metu ir dar spėti pasikalbėti su aibe žmonių. Gali kilti įtarimų dėl partnerio, mylimo žmogaus prieštaringo elgesio. Abejosite jo ištikimybe. Regis, neatsisakysite pasilinksminti su smagia draugija.

Dvyniai

Būsite gana išlaidūs ir turbūt iššvaistysite daugiau nei leidžia jūsų galimybės. Regis, jus traukte trauks seksas arba domins žmogiškosios psichologijos gelmės. Bandysite iššifruoti dominančio asmens jausmus ir motyvus.

Vėžys

Aktyviai reikšitės, jeigu dirbate turizmo, žiniasklaidos, švietimo srityje. Turbūt nardysite po informacijos jūrą su stipriu polėkiu. Galbūt ruošitės kelionei ar į ją leisitės.

Liūtas

Turėsite galimybių sustiprinti savo autoritetą, pelnyti didesnį populiarumą, ypač jei galite pasiūlyti naują veiklos planą. Tačiau galimas ir išbandymas.Teks atsakyti už praeities klaidas.

Mergelė

Domėsitės tuo, kas verda aplink jus. Jausite silpnybę naujovėms, diskusijoms, spontaniškiems susibūrimams, renginiams. Draugai, pažįstamieji gali raginti jus rizikuoti. Nepraraskite savisaugos instinkto.

Svarstyklės

Šiandien trauksite kitų dėmesį savo keistoku elgesiu ar kalbomis, paslaptingumu. Labai svarbu būti nuosekliems, neskatinti aplinkinių pavydo, intrigų, apkalbų bei saugoti paslaptis. Saugokite sveikatą, nes gali paūmėti lėtinė liga.

Skorpionas

Regis, būsite linkę pakovoti už savo ar artimo žmogaus interesus. Visgi kils apmaudas, jeigu šeima, partneriai ar kolegos, klientai kelia per didelius reikalavimus, verčia įsipareigoti. Sušvelninti situaciją padės lengvas humoras.

Šaulys

Šiandien daugiausiai galvosite apie pinigus, gyvenimo sąlygas. Svarbu gerai sutarti su aplinkiniais, girdėti tai, kas gali būti naudinga jūsų verslui, šeimos gerovei. Tik neskubėkite pernelyg pasiduoti kitų įtakai ir daug iš jų tikėtis.

Ožiaragis

Komercinė, intelektinė veikla bus jūsų arkliukas. Vikriai suksitės ir aptarnavimo, tarpininkavimo srityse. Tačiau problemų gali kilti dėl perdėto skubėjimo, blaškymosi vienu metu tarp daugybės reikalų.

Vandenis

Šiandien iškils būtinybė suderinti šeimos narių interesus, išsiaiškinti santykius. Su kategoriškomis ambicijomis, jeigu jos jus užvaldys, toli nenuvažiuosite: galite įsivelti į ilgalaikius konfliktus. Būkite supratingi.

Žuvys

Pažįstamas žmogus gali kreiptis dėl paskolos ar tarpininkavimo. Arba šito iš jo prireiks jums. Nepaprastai trauks pramogų renginiai, pasirodymai, nuotykiai, meilės malonumai, azartiniai žaidimai. Galite nusvilti sparnus, jauskite saiką.

Šaltinis: Horoskopai.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt