Horoskopai

Astrologinė prognozė rugpjūčio 19 d. šeštadieniui

Avinas

Sužinosite jums lemtingų dalykų, sulauksite ypatingų pasiūlymų, susitiksite su nepaprastais, jums itin svarbiais žmonėmis.

Tauras

Nebus lengva bendrauti su tais, kurių nemėgstate, galite neiškentę visą teisybę į akis išrėžti.

Dvyniai

Niekur neskubėkite, mažiau jaudinkitės, ką nors darydami tik pakenksite reikalui. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, buičiai. Tesėkite duotus pažadus, atlikite seniai suplanuotus darbus.

Vėžys

Ganėtinai sudėtinga diena: nepasitenkinimas savo darbu ar įtaka, nuoskaudos dėl neįgyvendintų kūrybinių sumanymų, dėl mylimo asmens ar sutuoktinio elgesio gali tapti nebepakeliamos.

Liūtas

Ieškokite senų klaidų, dabar jos žalingos. Bus svarbu nepersidirbti, dažniau ilsėtis. Daugiau dėmesio skirkite maisto kokybei.

Mergelė

Nepraraskite savitvardos, galite padaryti tai, dėl ko vėliau tikrai gailėsitės. Šiandien daug ką lems partneriški, draugiški santykiai, tad mokėkite girdėti ir pritarti.

Svarstyklės

Aplinkybes būsite linkę dramatizuoti, todėl venkite ginčų, ypač su mylimu asmeniu.

Skorpionas

Likite saikingi, kuklūs, nebijokite laikinų pralaimėjimų. Šiandien siekite kompromisų ir nesivelkite į konkurencinę kovą.

Šaulys

Įtemptas metas, bus svarbu nereaguoti į provokacijas, viską spręsti geruoju, taikiai. Nieko nedarykite įniršę ar kerštaudami, nes galite padaryti rimtų klaidų.

Ožiaragis

Viskas gali verstis aukštyn kojomis, ne laikas ką nors spręsti, daryti išvadas: blogas reikalas gali virsti perspektyviu, o neva naudingas nepateisinti lūkesčių.

Vandenis

Niekam neleiskite kištis į savo reikalus, bet ir niekam nenurodinėkite neprašomi, nieko nespauskite. Vertėtų pasisaugoti konkurentų pavydo, keršto. Įtarumas mylimo asmens atžvilgiu perdėtas.

Žuvys

Gali tekti pakovoti už save, iš naujo įrodinėti savo privalumus, proto gebėjimus. Vis dėlto neperlenkite lazdos – pergalė gali lemti dar daugiau rūpesčių, nei iki šiol turėjote.

Šaltinis: Horoskopai.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt