Horoskopai

Astrologinė prognozė liepos 26 d. trečiadieniui

Avinas

Gali sumažėti pajamos arba nebeužtikrinta atrodys pati jūsų padėtis, statusas ar darbo vieta. Niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo interesų. Ambicijomis toli nenuvažiuosite, tad labiau gerbkite ir vertinkite kitus.

Tauras

Dėl materialinių dalykų, pinigų, transporto, dokumentų ar informacijos susidursite su nepalankia nuostata. Galbūt išleisite pinigų, samdydami tarpininkus, talkininkus, korepetitorius ar kreipdamiesi į specialistus dėl opios problemos.

Dvyniai

Jums rūpės sutvarkyti svarbius reikalus, pasirašyti sutartis, kažkuo įtikinti kitus, pasireklamuoti ar pan. Tačiau šiandien seksis įgyvendinti tik konkrečius siekius, tad nenustebkite, jeigu neaiškus reikalas neišdegs.

Vėžys

Šiandien gana daug dėmesio skirsite šeimos, vaikų ir meilės klausimams. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau. Gali susikirsti jūsų ir artimųjų nuomonės bei interesai.

Liūtas

Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą, susijusį su karjera, nuosavybe, verslu. Nerimo arba nuostolių gali suteikti vaikai. Būsite linkę pasiduoti meilės pagundoms. Tai jums gali nemažai kainuoti.

Mergelė

Šiandien vikriai suksitės įprastiniame reikalų bei kontaktų verpete, tačiau nuotaiką gadins raginimas kažką turite keisti jau numatytuose planuose. Galbūt staiga pasijusite labai priklausomi nuo svetimų įtakų.

Svarstyklės

Reikalus gali komplikuoti jūsų neapdairumas arba konkurentų pavydas. Gali apvilti žmonės, su kuriais dėl kažko svarbaus susitarėte. Būkite kantrūs, ieškokite kitų variantų, jeigu iš pirmo karto nepasiseks.

Skorpionas

Regis, padidės nesaugumo jausmas, kils baimių ar įtarimų. Verslo arba gyvenimo partneris reikalaus paramos, garantijų. Laiku atlikite būtinas verslo, finansines operacijas, grąžinkite skolas.

Šaulys

Itin aktualūs bus su mokslu, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Tikėtina, jog gausite žinią, kuri privers nerimauti. Nelengva bus apsispręsti, jeigu gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę, komandiruotę.

Ožiaragis

Trūks susivaldymo ir takto bendraujant, norėsis kritikuoti, priekaištauti, raginti. Galbūt teks pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką, kis mėgins egzaminuoti, tikrinti.

Vandenis

Šiandien jums itin rūpės draugų ir partnerių poreikiai bei interesai arba jie privers atkreipti į juos dėmesį savo poelgiais. Tikriausiai bus gundymų ryžtis finansinei ar kitokiai rizikai. Venkite rizikingų sprendimų.

Žuvys

Regis, trumpam pasijusite vieniši mūšio lauke. Jeigu jums neduoda ramybės baimės, prietarai, turėtų padėti filosofinis požiūris į gyvenimą ir save. Venkite svaigalų, intrigų, saugokite sveikatą ir reputaciją.

Šaltinis: Horoskopai.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt