„Pasas, plafkės ir tapkės“, – tiek  apie būsimą povestuvinę kelionę žinojo Žygimantas Stakėnas. Populiarios LNK laidos „KK2 penktadienis“ vedėjas iš draugų vestuvių vakarėlio su kompanija buvo išskraidintas nežinoma kryptimi.

 

10517584_10153004929534867_6769363144037148619_n

„Privatus Juozo Statkevičiaus sukurto interjero lėktuvas, tikras šampanas, garsi muzika ir šokiai. Keturiolika artimiausių žmonių, kuriuos jaunavedžiai nusprendė gerokai nustebinti.  Vidurnaktį nusileidome Mykonos, nuostabioje Graikijos saloje.  Mes, visi vyrai su šventiniais kostiumais sušokome į vilos baseiną. Paskui prasidėjo keturios nuotykių pilnos dienos vakarėlių saloje Mykonos“, – pasakoja po geriausios savo gyvenimo kelionės negalintis atsigauti Žygimantas.

 

Talentingas LNK laidų vedėjas, žinomas dėl savo gero vokalo, jaunavedžiams sukūrė ir sudainavo specialią vestuvinę dainą. Žygimantui grojo Sauliaus Prūsaičio grupė. Kūrinys tapo vestuvių himnu ir buvo dainuojamas visur – per vestuvių pokylį, lėktuve, kelionėse po salą.

 

„Su kompanija ne tik čilinom prie baseino, jaunavedžiai rezervavo geriausią Mykonos restoraną. O viena įspūdingesnių dienų buvo didžiulėje galingoje jachtoje, kuri skrodė Adrijos bangas. Gaudėme jūros ežius, kuriuos čia pat gamino šefas. Tai buvo gyvenimo nuotykis ir dabar, sugrįžus į įprastą realybę, žiauriai liūdna. Vėl reikia veiksmo ir tūso. Gerai, kad televizijos sezonas jau čia pat“, – sako po įspūdingos išvykos į Lietuvą sugrįžęs LNK laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas.