Gruodžio 31-ąją su „Info TV“ kanalo naujienų laidoje „Info diena“ Naujieji metai ateis keturis kartus. Čia žiūrovai išvys tiesiogines transliacijas iš švenčiančių pasaulio megapolių.

 

Naujieji, keliaudami per laiko juostas, kas valandą pradžiugina vis kitų šalių gyventojus. Tuo metu, kai „Info diena“ bus eteryje, 2013-ieji belsis į Šanchajų, Honkongą, Džakartą, Bankoką, Taipėjų ir kitus Azijos bei tolimosios Rusijos miestus.

 

Pirmiausiai Naujieji metai atkeliauja į Naująją Zelandiją, Australiją. Tuo metų kai Lietuva Naujųjų dar laukia, ten minios jau švenčia. Paprastai Sidnėjuje įspūdingų fejerverkų šou virš uosto ir Operos rūmų stebi iki 1,5 mln. žmonių. Pernai pirotechnikos šou Australijoje kainavo 8,5 mln. litų. Šįmet žadamas ne ką prastesnis reginys. Tūkstančius kilogramų  pirotechnikos priemonių ir efektų šįmet į orą planuoja paleisti ir Oklandas.

 

„Info dienoje“ – tiesioginės transliacijos ne tik iš Naujuosius pasitinkančių pasaulio miestų, bet ir 2013-jųjų laukiančios Lietuvos nuo 17 val. gruodžio 31-ąją.