Rudeniui įsibėgėjus į aktualijas grįžo snargliai, čiauduliai, bacilos ir virusai. Bet yra būdas su jais kovoti, praneša LNK laida KK2, šį antradienio vakarą, 19.30 val., papasakosianti apie žvaigždžių grūdinimąsi.

 

Sequence 01.00_07_14_07.Still002

 

41-erių dizainerė Viktorija Jakučinskaitė itin prisižiūri savo sveikatą – sportuoja, o kai atšąla, atidaro maudynių sezoną.  Grūdintis Viktorija pradėjo per karantiną, kai užsidarė sporto klubai, baseinai ir nebuvo kur pasipliuškenti. Karantinas baigėsi, o Viktorija vis dar maudosi.

 

„Daug fainiau negu duše, prie plytelių. Ir ežere nėra taip skausminga, daug gražiau ir maloniau. Kai tu darai tokius dalykus, įrodai sau dar karta, kad esi galingesnis negu galvoji“, – šypsodamasi šį antradienio vakarą LNK laidoje pasakos dizainerė.

 

Nuo svetimų vyrų akių tik bikini pasipuošusią Viktoriją prie ežero visuomet saugo vyras Vitalijus.

 

Sequence 01.00_00_49_01.Still005

 

„Nežinau, ar vienai būtų jauku. Su kompanija viską smagiau daryt negu vienai. Viena nuoga moteris miške – nekažką“, – juokiasi Viktorija.

 

Lediniame vandenyje kaip ruonis jūroje jaučiasi sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė. Šaltas vanduo padeda paruošti organizmą prieš žiemos šalčius ir tada iš anksto apšalęs žmogus mažiau serga. Tokia logika Simonas įtikino ir šeimą. Prie šalto vandens jau pratinami ir sveikuolio pusantrų metų dvynukai. Jis sako, kad išdrįsti – sunkiausia.

 

„Yra vienas būdas yra, kuris geriausiai veikia. Dabar vanduo vėsta, kiekvieną dieną vis labiau, tai galime kasdien maudytis ežere ir sulaukti to, kad vieną rytą ežeras jau bus užšalęs ir tu būsi prisijaukinęs tą vandenį“.

 

Sequence 01.00_06_37_01.Still003

 

Yra ir dar ekstremalesnių maudymosi būdų. Tai – gryno ledo vonia! Kikboksininkas Sergejus Maslobojevas teigia, kad ledo vonia turi ir stebuklingą poveikį – degina riebalus.

 

„Mokslininkai ištyrė ir įrodė, kad per savaitę reikia mažiausiai 11 minučių prabūti šaltyje tam, kad prasidėtų mitochondrijų gamyba, o mitochondrijos – rudasis riebalas, kuris padeda deginti baltąjį riebalą ir suteikia daugiau energijos, sveikatos, kelia imunitetą“, – aiškins Sergejus Maslabojevas.

 

Visas pasakojimas apie  grūdinimąsi – šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

 

VIDEO – V. Jakučinskaitės maudynės