„Henrikas Daktaras 1993–aisiais mano tėvo nenužudė, nes aš bendravau su juo dar tris metus“, – pareikš „Patriotams“ Elvis Ganusauskas, 1999 metais teismo oficialiai mirusiu pripažinto Rimanto Ganusausko – Mongolo sūnus iš pirmosios santuokos.

 

LR_TV_P_H. Daktaras

 

Kai laidos anonsas ėmė suktis „Lietuvos ryto“televizijos eteryje, Elvis Ganusauskas buvo žiauriai sumuštas. „Galvoju, kad užmušti norėjo“, – pasakė žurnalistei E.Ganusauskas, pridurdamas, kad užpuolikai jam perdavę „linkėjimus“ nuo dėdės ir liepė užsičiaupti. E.Ganusausko dėdė liudija prieš H. Daktarą.

 

Mongolas paslaptingai dingo 1993 metų pabaigoje, netrukus po garsiųjų skerdynių Daktarų grupuotei priklausiusiame „Vilijos“ restorane. Ir nors ne vienas žmogus tikino po to matęs Mongolą gyvą tai Lietuvoje, tai užsienyje, Kauno nusikaltėlių pasaulio garsenybė Henrikas Daktaras nuteistas kalėti iki gyvos galvos būtent už jo nužudymą.

 

LR_TV_P_Mongolo sunus_Elvis Ganusauskas

 

Elvis Ganusauskas ginasi, kad už Henrikui Daktarui palankius parodymus jis gavo atlygį iš Daktarų šeimos ar tam jį paskatino sentimentai – Daktaras yra jo krikštatėvis. Pats ne kartą kalinio duonos ragavęs jis teigia, kad teisėsauga nė karto jo neapklausė ir todėl jis nusprendė pats kreiptis į teismą, kur nagrinėjama Daktaro apeliacija.

 

Kaip ir kada E.Ganusauskas bendravo su savo tėvu, kokie ryšiai Mongolą siejo su Daktaru ir kitos rezonansinės detalės jau šį vakarą „Patriotuose“, 21.30, tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

„Patriotai“ – antradienį, 21.30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.