Grožio procedūros, brangūs kremai, kirpyklos, manikiūrai, kasdieniai grožio ritualai – daugelis moterų kasdien dalį laiko skiria savo išvaizdai, jaunatviško grožio išsaugojimui. Tačiau tikrai ne kiekviena prisimena, kad norint turėti skaisčią odą, glotnius ir sveikus plaukus bei nagus svarbu ir tai, kaip ja rūpinamasi iš vidaus. Panašu, kad bandant atrasti tikrą stulbinančios išvaizdos paslaptį moterims ilgai ieškoti tos vienintelės priemonės nebereiks – tuo pasirūpino lietuvių ir skandinavų sukurtas „jaunystės eliksyras“.

 

DSC_0749 (Small) DSC_0797 (Small)

 

Kalbėti apie tai, kas yra šiuolaikinės moters grožis sutiko ir žinomos šalies moterys. Atlikėja ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė, aktorės Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė ir Eglė Jackaitė, modelis Simona Starkutė, šokėja Eglė Straleckaitė – gražios ir visuomet švytinčios garsenybės samprotavo apie grožį ir dalinosi patarimais kitoms moterims.

 

DSC_0805 (Small) DSC_0827 (Small)

 

Žinomos moterys pokalbiams apie grožį ir sveikatą susitiko visai neatsitiktinai. Šeštadienio rytą itališka dvasia dvelkiančiame restorane „Basilico“ įvyko neeilinis renginys – lietuvių ir Švedų sukurto kolagenu organizmą aprūpinančio geriamo preparato ambasadorių ir prekės ženklo veidų atranka.

 

DSC_0846 (Small) DSC_0934 (Small) DSC_0956 (Small)

 

Atrankos komisija tapo garsios aktorės, modeliai ir kitos veiklios šalies moterys, kurios sutiko ne tik įvertinti atrankos dalyves, bet ir pasidalinti mintimis apie grožį. Nors išorinis grožis svarbus kiekvienai moteriai, žymios moterys tikina, kad reikėtų nepamiršti ir vidinio. „Visų pirma, man grožis yra sveikata. Sveika, laiminga, dirbanti, sportuojanti moteris man yra pati gražiausia“, – sakė O. Pikul-Jasaitienė.

 

DSC_0999 DSC_1059 (Small) DSC_1092

 

O. Pikul-Jasaitienė tiek jaunoms, tiek brandžioms moterims linkėjo to paties – būti sveikoms ir rūpintis savimi. „Galbūt banalu, bet noriu palinkėti sveikatos. Sveikas žmogus, laimingas žmogus yra darbingas žmogus, tuomet viskas paprasta – ir vaikus auginti, ir darbus dirbti, ir per gyvenimą eiti su šypsena“, – patarimais dalinosi žinoma moteris.

 

DSC_1137 DSC_1144 (Small) DSC_1160 (Small)

 

Nors grožio ir jaunystės išsaugojimo paslaptį žmonija bando įminti kelis tūkstantmečius, panašu, tai, ko nepavyko atrasti senovės išminčiams, atrado lietuvių ir skandinavų bendras projektas. Bendromis jėgomis jie sukūrė kolagenu organizmą aprūpinantį geriamą preparatą „Tri-Collagen peptide“.

 

DSC_1168 (Small) DSC_1170 (Small) DSC_1175

 

„Šis produktas atsirado visai neseniai, tačiau jau pelnė puikų vardą tarp jį vartojusių moterų. Trikolageno viena sudedamųjų medžiagų yra kolagenas, kuris yra vadinamas grožio eliksyru ir mūsų organizme jo yra labai daug, tačiau nuo maždaug dvidešimties – dvidešimt penkerių žmogaus organizme kolageno pradeda natūraliai mažėti, organizmas pradeda senti. Todėl būtina juo papildyti iš vidaus“, – pasakojo viena jo kūrėjų Lina Jakimavičienė.

 

DSC_1178 (Small) DSC_1191 (Small)

 

Atrankoje dalyvavo įvairaus amžiaus moterys nuo 20-ties iki 60-ties metų, kurios pretenduoja tapti prekės ženklo ambasadorėmis. Atrankos komisijos narėmis tapusios garsenybės uždavė joms klausimus, žavėjosi moterų grožiu ir pasakojimais, pasidalino skirtingomis mintimis apie grožį bei patarimais kitoms moterims.

 

„Niekada nėra per vėlu vartoti kolageną. Šių moterų suvokimas skirtinguose amžiaus tarpsniuose yra visai kitoks. Šiandien komisijoje sėdi visiškai skirtingas sferas atstovaujančios žinomos moterys, kad kiekviena komisijos narė atneštų kažką savito, skirtingą grožio suvokimą ir patirtį“, – sakė L. Jakimavičienė.

 

Nuotraukos - tomasfoto.lt