Šventoji – vienas gražiausių Lietuvos pajūrio miestų, į kurį atostogauti vyksta daugelis lietuvių. Per pastaruosius keletą metų Šventoji ypač pakeitė savo įvaizdį: rekonstruoti pėsčiųjų takai, įrengtos poilsio ir sporto aikštelės, sutvarkyti gėlynai. Nors vasara praėjo, pasilepinti rudeniškos saulės spinduliais ir jūros didybe žinomos Lietuvos moterys renkasi kokybišką ir ramų poilsį šiame kurortiniame mieste.

 

1 (Small)

 

Kulinarės pokalbių laidos „Virtuvės istorijos“ ir kitų televizinių projektų vedėja, šefė Ilona Juciūtė-Čibirkienė pasakoja, jog Šventąją yra atradusi jau seniai, todėl šiemet nusprendė ten įsigyti net pastovų būstą.

 

2 (Small)

 

„Į Šventąją važinėju atostogauti jau penkiolika metų. Kuomet gimė vaikai, norėjosi ramybės, rinkausi poilsį prie miško, Šventosios pabaigoje. Bet vieną kartą atsisėdau ir paskaičiavau, kiek daug pinigų su šeima išleidžiame nuomai ir valgydami kavinėse. Tada nusprendėme, jog verta įsigyti savo būstą, su nuosava virtuve, kur galėčiau gaminti, kas yra mano didžiausia aistra. Taip atradau „Apartamentus kopose“, – pasakoja virtuvės šefė.

 

„Renkantis poilsio vietą, man svarbiausia, jog šalia būtų jūra. Mėgstu ją lankyti tiek ankstyvais rytais, tiek vakare lydėti saulę. Man svarbu, kad jūra oštų po langais ir būtent tai man ir imponavo renkantis būstą Šventojoje. Mano naujasis būstas yra tik 50 metrų iki kopų, todėl vasarą galima lėkti į jūrą ryte išsimaudyt vietoj dušo, galima net kavą į pliažą atsinešti, kaip aš ir darau. Be to, šalimais yra nutiesta ilgiausia dviračių trasa Lietuvoje. Kas gali būti geriau?“, – pasakoja I. Juciūtė-Čibirkienė.

 

2 (Small)

 

Poilsį Šventojoje atrado ir kita žinoma moteris, „TV Pagalbos“ veidas Gerda Žemaitė. Šventąją moteris atrado visai neseniai. Ir savo naujuoju atradimu labai džiaugiasi.

 

3 (2) (Small)

 

„Man patinka ramesnės vietos poilsiui. Palangos šurmulio labiau norėdavosi jaunystėje, o dabar su šeima norisi ir ramybės, ir daugiau privatumo. Šventosios ir pliažas didesnis, ir žmonių čia mažiau“, – pasakoja moteris.

 

4 (Small)

 

Greta „Apartamentų kopose“ įsikūrusios šeimyninės krautuvėlės, kavinės, sveikatinimo paslaugų centrai – viskas, ko reikia atostogoms be rūpesčių, yra visai čia pat.

 

5 (Small)

 

„Renkantis poilsio vietą, man labai svarbu, jog viskas būtų netoli. Kaip ir šiuose apartamentuose – jei nori skaniai pavalgyti – galima šalia tai rasti, jei nori šurmulio – ir jį rasi, o jei nori ramybės – keli žingsniai ir jau prie jūros“, – pasakoja G.Žemaitė.

 

6 (Small)

 

TV laidų vedėja ir prodiuserė Vaida Skaisgirė taip pat šią vasarą taip pat ilsėjosi Šventojoje – ją į svečius pakvietė kolegė I. Juciūtė-Čibirkienė.

 

7 (Small)

 

„Su Ilona smagiai bičiuliaujamės, ji veda ne vieną mano TV projektą. Vieno filmavimo metu sulaukiau Ilonos pasiūlymo apsilankyti jos naujajame bute prie pat jūros, šalia pušyno. Mano nuo nuovargis turbūt jau matėsi veide. – šypsosi V.Skaisgirė. –Taip su sūnum atvykom į Šventąją ir turėjom iš tiesų puikų laiką. Jauki aplinka, modernūs ir skoningai įrengti būstai, daug žalumos kieme, iki jūros vos pora minučių kelio, aplink taip ramu… Dar čia būtinai sugrįšim, jei tik Ilona vėl pakvies!“

 

8 (Small)

 

(Asmeninio archyvo nuotraukos)