Televizija lėmė, kad ne viena nūdienos žvaigždė puikuojasi žurnalų puslapiuose ir viršeliuose, pozuoja prabangiuose renginiuose, tampa įvairių naujų projektų vedliais. Vieni pirmuosius karjeros žingsnius žengė įvairiuose muzikiniuose ar šokių projektuose, kiti – po „apsigyvenimo“ realybės šou, kai juos stebėjo tūkstančiai smalsių akių. Dainininkas Vaidas Baumila, stilistė Agnė Jagelavičiūtė, šokėjai Deividas Meškauskas ir Eglė Straleckaitė, dainininkai Radži, Merūnas, Augustė Vedrickaitė, aktorius Žilvinas Tratas – visi jie išgarsėjo pasirodę televizijos ekranuose. Žvaigždžių istorijas jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 eteryje atskleis „Žvaigždžių dešimtukas“.

 

TV3_ZD_Jurijus_Smoriginas

„Oksana, o tu ar pameni realybės šou, kuriame aš išgarsėjau?“ – „Žvaigždžių dešimtuko“ vedėjas Cololo klaus laidos partnerės Oksanos Pikul-Jasaitienės. „Ne“, – atsakys gūžteldama pečiais Oksana.

 

„Tai ką, aš be reikalo mėnesį purve voliojaus ir puspabdžiu džiunglėse gyvenau?“ – klaus kone raudamasis nuo galvos plaukus Cololo, kadaise išbandęs jėgas realybės šou „Džiunglės“ ir patyręs pačius įvairiausius nepatogumus egzotiškoje negyvenamoje saloje.

„Žvaigždžių dešimtuko“ vedėjai televizijos projektų ir realybės šou žvaigždes šįvakar aptarinės su sarkastiškuoju choreografu Jurijumi Smoriginu.

 

„Žmonėms provincijoje reikia ne tik Merūno ir Rositos Čivilytės, kurie turi nuostabius balsus, jiems reikia ir egzotikos – Radžio. Nesvarbu, kad jis neturi balso, užtat turi kažką tokio, ko neturi tie, kurie su balsais“, – dėstys J. Smoriginas.

 

„Talentingiems žmonėms reikia padėti, o vidutinybės prasimuš patys. Tai galioja daugybei šiandienos garsenybių. Juk netalentingi žmonės būna labai aktyvūs. Štai toji Agnė Jagelavičiūtė – ji juk tam realybės šou nieko nelaimėjo, nieko ypatinga neturi, o jos visur pilna“, – nuomonę reikš J. Smoriginas.

 

„Sakote, aš išgarsėjau tik dėl to, kad esu graži? Na ir puiku, vadinasi, aš esu bent graži, kiti net ir tiek neturi“, – kvatodama atrems Jurijaus kritiką šokėja, projekte „Šuolis“ pasirodžiusi Monika Šalčiūtė.

 

„Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ – antradieniais 20.00 val. tik per TV3!