Šeimos ir švenčių televizija TV3 savo žiūrovus kviečia užsikrėsti ypatinga nuotaika, mat visas tris dienas iš eilės – gruodžio 24-ąją–26-ąją, per šv. Kūčias ir šv. Kalėdas, kanalo eteryje – užburianti žiemiškų stebuklų programa, kurioje – laukiamiausios metų kino premjeros, gražiausi kalėdiniai filmai, puikiai pažįstamos šventinės dainos ir kiekvieno širdį glostanti animacija.

 

Šv. Kūčių dieną, gruodžio 24-ąją, TV3 savo žiūrovams padės ruoštis gražiausioms metų šventėms nuo pat ankstaus ryto. 9.00 val. eteryje – filmas visai šeimai „Sėkmės, Čarle. Jau Kalėdos!“, o 10.40 val. nuo šventinės atmosferos tiesiog neatskiriamas legendinis miuziklas „Muzikos garsai“. Rusiška animacija „3 didvyriai ir Šamachando princesė“ vaikus aplankys 14.15 val., o komedija „Milijonas šventinių lempučių“ 15.50 val. suburs Oskaro laimėtojo Danny DeVito gerbėjus.

 

Iš karto po gero juoko porcijos 17.40 val. TV3 kvies kokybiškos muzikos ir šventinių dainų išsiilgusius melomanus. Koncertas „Maiklo Bublė Kalėdos“ į Niujorke įsikūrusią studiją suburs talentingąjį kanadiečių muzikantą, vadinamą šio amžiaus Franku Sinatra – Michaelą Bublé ir jo kalėdinio šou svečius – paauglių dievaitį Justiną Bieberį, meksikietiškų melodramų superžvaigždę Thalią ir kitas garsenybes.

 

Kol mamos keps gardžius pyragaičius, 19.00 val. prie ekranų rinksis vaikai: eteryje „Kalėdinis Madagaskaras“. Tuoj pat po jo, 19.20 val., visą šeimą kvies bene garsiausio lietuviško filmo premjera „Tadas Blinda. Pradžia“ su šalies aktorių elitu, gražuole Agne Ditkovskyte ir svieto lygintoju tapusiu dainininku Mantu Jankavičiumi. Puikus vakaras neapsieis ir be 21.45 val. prasidėsiančios nepamirštamos meilės istorijos „Graži moteris“ su Oskaro savininke Julia Roberts ir Auksinį gaublį pelniusiu Richardu Gere‘u.

 

Kad šventės būtų dar linksmesnės, TV3 siūlo šv. Kalėdų rytą pramerkus akis bėgti ieškoti dovanų: 8.00 val. prasideda animaciniai „Magiški fėjų Vinksių nuotykiai“, 9.45 val. laukia legendinė pasaka „Kalėdų giesmė“, o 11.25 val. nerealių šuniukų išdaigos „Draugužiai sniegynuose“. 13.15 val. prasideda kalėdinė animacinė odisėja „Niko. Kelias į žvaigždes“, 14.50 val. TV3 eterį juodai baltai išmargins Auksiniam gaubliui nominuota ir visų numylėta komedija „101 dalmatinas“, o 16.55 val. juoko seansą tęs komedijos „Kalėdų Senelio įpėdinė“ antroji dalis.

 

19.00 val. animacinis filmukas „Ledynmetis. Mamuto Kalėdos“ atskleis, kaip šaunu turėti šeimą, o iš karto po jo, 19.20 val., eterį sudrebins didžioji TV3 metų premjera – tris Oskarus laimėjęs ryškiai mėlyna spalva žėrintis fantastinis Jameso Camerono kino šedevras „Įsikūnijimas“ (Avatar). 22.40 val. vakarą tęs už specialiuosius efektus išliaupsinta komedija „Melas vardan tiesos“ su „terminatoriumi“ Arnoldu Schwarzeneggeriu.

 

Už lango spaudžiant šaltukui, šventes su TV3 televizija visi švęs ilgai, todėl antrą šv. Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, 9.15 val. didelius ir mažus žadins filmas visai šeimai „Kalėdų Letenos paieška“. 11.10 val. nuotykių ieškos „Kalėdų Senelio šuniukai“, o 13.00 val. užpuls „Kalėdų karštinė“, kuria susirgs antrą dieną iš eilės visus linksminsiantis A. Schwarzeneggeris. 14.45 val. prie vaikų numylėtinių dalmatinų prisijungs naujas keturkojis, tad per TV3 – „102 dalmatinai“. 16.45 val. komedijoje „Keistas penktadienis“ mama su dukra susikeis… kūnais, o 19.00 val. į kovą su priešais stos bebaimis animacinis „Heraklis“. 20.50 val. Oskaro laimėtoja Sandra Bulock pademonstruos, kokios gali būti romantiškos „Piršlybos“, kai peršasi… ji pati, o 23.05 val. talentingasis Benas Affleckas mokins, kaip „Išgyventi Kalėdas“.

 

Dosnių švenčių Jūsų šeimai linki TV3!