Šio sekmadienio vakarą 19.30 val. prie ekranų pakvies antroji populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ tiesioginė transliacija. Keturiolika projekto dalyvių žiūrovams ir teisėjams bandys įrodyti, jog yra verti tęsti kovą.

 

TV3_XF_Monika

 

Vieni iš „X Faktoriaus“ ryškiausių dalyvių – lyriškoji Monika Pundziūtė ir ekscentriškasis Thomas Tumosa. Abi projekto pažibos šiuo metu išgyvena stresą ne tik dėl tolimesnio savo likimo „X Faktoriuje“. Thomas ir Monika – dvyliktokai, vos po kelių mėnesių laikysiantys valstybinius brandos egzaminus.

 

„Kol kas mokslai ir „X Faktorius“ nesikerta, bet galiu nuspėti, kad bus sudėtinga viską suderinti“, – sako Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė. Pasverti, kas svarbiau – projektas ar egzaminai – Monika nedrįso. Pasak merginos, tai nesulyginami dalykai. „Norisi ir gerai pabaigti mokyklą, ir puikiai pasirodyti „X Faktoriuje“. Bandysiu įgyvendinti ir tai, ir tai“, – žada projekto dalyvė.

 

Nors daugelis abiturientų jau žino, ką svajoja studijuoti, Monika žada rinktis kiek kitokį kelią. Mergina po mokyklos baigimo skirs laiką savęs ieškojimams: „Noriu galutinai nuspręsti, kur studijuoti muziką, pasiruošti stojamiesiems.“

 

TV3_XF_Thomas

 

Pirmosios „X Faktoriaus“ transliacijos metu scenoje Monika atlikto mėgstamiausio dainininko Tomo Odello dainą. Mergina sujaudino tiek žiūrovus, tiek teisėjus. Monikos mokytoja Justė pasirodymo metu braukė ašaras ir pavadino merginą geriausia dainininke Lietuvoje. „Toks teisėjų įvertinimas man yra didžiulė garbė. Jie, žinoma, davė daug pasitikėjimo tuo, ką darau, bet taip pat ir atsakomybę tuos žodžius išpildyti ir pateisinti“, – sako Monika.

 

Jau sekmadienį žiūrovai scenoje išvys kitą Monikos pusę – išdykusią ir pašėlusią: „Daina bus visai kitokia, nei dainavau prieš tai. Tikiuosi viską pavyks įgyvendinti ir sužavėti žiūrovus.“

 

Thomas – dar vienas „X Faktoriaus“ dalyvis, kuris pavasarį laikys brandos egzaminus. Vienoje sostinės gimnazijoje besimokantis vaikinas neslepia – dešimtukais jis nesimoko. Labiausiai Thomui patinka matematika ir informatika. Nors vaikinui scena tarsi antri namai, į mokslus jis žiūri rimtai.

 

„Planuoju studijuoti programavimą. Neslėpsiu – aktoriaus kelio nesirinksiu todėl, kad lauktų nežinomybė. Tegu vaidmenys būna mano hobis“, – ateities planus dėsto Thomas.

 

Nieko nuostabaus, kad populiarumu visus šou lenkiančio projekto dalyviai tapo atpažįstami. Thomas taip pat pajautė dėmesio bangą. Vaikiną draugiškai erzina draugai, vadina jį „garsenybe“.

 

„Net mokytojai, kviesdami prie lentos atsakinėti, kreipiasi į mane ne vardu, o „žvaigždė“. Jei dabar pasiginčiju su mokytoju, būnu įvardintas kaip susireikšminusiu, jau spėjusiu „pasikelti“. Žinoma, tai draugiški juokai, visi stengiasi palaikyti, balsuoti už mane“, – bendraamžių ir mokyklos bendruomenės palaikymu džiaugiasi Thomas.

 

Šį sekmadienį tiesiogiai transliuojama „X Faktoriaus“ laida bus kupina staigmenų. Projekto dalyviai scenoje atliks naujas dainas, kurias lydės įspūdinga choreografija, dekoracijos. „X Faktoriaus“ dalyvių likimas – TV3 žiūrovų rankose. Visi kviečiami balsuoti ir palaikyti savo favoritą. Kaip ir praėjusį kartą, šou paliks du projekto dalyviai.

 

Stebėti šou gyvai studijoje galimybės jau nebėra. Tiek į šio sekmadienio, tiek į gruodžio 27 dienos finalus visi bilietai buvo išparduoti per kelias dienas.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!