Nieko nebestebina, kad moterų figūros lyginamos su vaisiais: kriauše ir obuoliu. Vyrų kūną tapatinti su maisto produktais iki šiol yra gana neįprasta. Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad vyrų figūros nėra tokios išraiškingos kaip moterų, tačiau galima pastebėti tendencijas. Populiariausios vyrų figūrai stulbinamai panašios į tam tikras daržoves.

 

Pastarnokas – vyrų geidžiamiausias figūros tipas: platūs pečiai, raumeninga krūtinė ir liauni klubai. Tokį kūną turi sportininkai ir pramogų pasaulio žvaigždės, pavyzdžiui, Davidas Beckhamas ir Hughas Jackmanas.

 

Poras – tokios figūros savininką galima pažinti iš siauresnių pečių, klubų ir ilgų kojų. Žymūs žmonės, kurių figūros primena šį svogūno giminaitį – komikas Russelas Brandas ir futbolininkas Peteris Crouchas.

 

Baklažanas – apvalūs pečiai, lieknos rankos, šiek tiek atsikišęs pilvukas bei didokas užpakalis. Juokaujama, kad tokiems žmonėms reikėtų vengti purpurinės spalvos, kad visai nesupanašėtų su baklažanu. Reperis Jay Z turi tokį kūną.

 

Burokėlis – vidutiniai pečiai, plati krūtinė ir stambus pilvas, siauri klubai ir lieknos kojos. klasikinis burokėlis yra airių televizijos laidų vedėjas Eamonnas Holmes, aktorius Danny DeVito.

 

Siūloma ir keisti moterų figūrų tipų klasifikavimą. Berniukiškos figūros moteris galima vadinti rabarbarais, liekno liemens, didelės krūtinės ir plačių klubų savininkes – dvigubomis vyšniomis. Jei moters viršutinė kūno dalis stambesnė už apatinę – ji gali didžiuotis braškės figūra, stamboko kūno sudėjimo moterys su labai didele krūtine – obuolio tipo.

 

Kodėl svarbu žinoti savo figūros tipą? Tai padeda įsigyti drabužių, kurie idealiai tiktų.