Vu Lu yra vienas seniausių ir stipriausių Fengšui talismanų. Dėl neįprastos formos jis gali kaupti, o paskui skleisti teigiamą energiją. Talismanas turi stiprų terapinį poveikį, skatina meilę.

 

Vu Lu

Iš moliūgų gaminami indai yra senesni nei iš medžio ar molio. Išskaptuotoje moliūgų žievėje būdavo saugomas vanduo arba maisto produktai. Jie buvo naudojami vietoj kibirų, kaip baldų aksesuarai ir papuošimai. Kažkada tai buvo labai vertinga daržovė buityje.

 

Išskaptuoti moliūgą – ilgas ir kantrybės reikalaujantis procesas. Džiovintų moliūgų dekoravimas – įdomi veikla, kuriai reikia žmogaus kūrybingumo ir Dievo pagalbos. Kinijoje moliūgai ilgą laiką buvo vertinami kaip talpyklos, kuriose galimai ilgiau išlaikyti šviežią vandenį. Panašios į moliūgą formos yra ir fengšui talismanas Vu Lu – viršuje siaurėjantis ir apačioje platėjantis, todėl į indą gali patekti daug palankios či energijos, kuri čia saugoma. Toji energija ir užtikrina, kad moliūgo inde saugomas vanduo ilgą laiką išliks švarus ir tyras.

 

Vu Lu turi teigiamą poveikį sergantiems žmonėms, kurių imuninė sistema yra nusilpusi. Tokiame magiškų galių turinčiame inde palaikytas vanduo arba bet koks kitas gėrimas sugeria či energija ir tampa vaistais. Šalia ligonio lovos padėtas talismanas, gali padėti greičiau pasveikti. Vu Lu remiasi tūkstančių metų žmonijos tikėjimu apie jo nepaprastas galias.

 

Tradiciškai Vu Lu gaminamas iš paprastojo ilgmoliūgio vaisių, tačiau namuose taip pat galima laikyti jo atvaizdus iš akmens, medienos, metalo ar kitų medžiagų. Fengšui filosofija remiasi simboliais ir pozityviais vaizdais. Žiūrint į tokius objektus kaip Vu Lu, yra suaktyvinama ir naudojama visa senovinių talismanų galia.

 

Vu Lu talismaną galima kabinti virš lovos, virš joje gulinčio žmogaus galvos. Fengšui moliūgas apsaugo nuo blogio jėgų, gerina ligonio nuotaiką, suaktyvina vaistų gydomąsias savybes, suteikia gyvybingumo. Tikima, kad Vu Lu – tai žmogaus sveikatos mediumas, kuris atiduoda sukauptą energiją, pats nepasiimdamas nieko už tai. Vu Lu poveikį galima dar labiau sustiprinti, šalia padėjus paveikslą, vaizduojantį drakoną. Kinai tiki, kad drakonas atneša laimę ir teigiamus pokyčius gyvenime. Vu Lu gali būti dekoruojamas didelės sėkmės, dvigubos laimės hieroglifais ir kinų dievybių atvaizdais.

 

Vu Lu moliūgas – galingas sveikatos ir ilgaamžiškumo talismanas, kuris geriausiai tinka rytinėje namų zonoje. Talismanas padeda palaikyti harmoningus suaugusiųjų ir vaikų santykius, atgaivina atšalusius partnerių santykius. Šis talismanas tinkamas tiek vaikų ir tėvų, tiek sutuoktinių santykiams gerinti. Jeigu norima, kad sektųsi keliose srityse, galima kabinti kelis Vu Lu talismanus. Pavyzdžiui, trys fengšui moliūgai sustiprina talismano galias.

 

Vu Lu taip pat šalina neigiamą „juodojo dvejeto“ arba skrendančios žvaigždės poveikį pagal San Yuan mokyklą. Talismaną reikėtų laikyti tame kambaryje, kuriame pasirodo toji klajojanti žvaigždė. Kiekvienais metais talismano padėtis kambaryje turėtų būti keičiama, priklausomai nuo to, kur pasirodo žvaigždė. Jeigu talismanas paliekamas toje pačioje vietoje, jis pradeda kenkti namų gyventojams.

 

Kuo senesnis talismanas, tuo jis stipresnis. Vu Lu įgyja daugiau galių, jei jį savo rankomis pasigamina pats žmogus. Kūrybos proceso metu itin stipri či energija uždaroma į džiovintą moliūgėlio indą.

 

Vu Lu talismaną pasigaminti iš pirmo karto gali nepavykti, bet nereikia nuleisti rankų. Sunkiausia yra išskaptuoti ilgmoliūgį ir sudžiovinti taip, kad jis pernelyg nesusiraukšlėtų. Iš pradžių jį džiovinti lauke, kai žievė pradės kietėti ir džiūti, dar šešis mėnesius džiovinti namie. Atsiradusį pelėsį nuvalyti sausa šluoste arba metaline kempine. Paskui atsargiai skaptuoti, pripildyti ertmę vandens, perrišti raudona juostele ir dekoruoti ornamentais.