Stresą patiria devyni iš dešimties Lietuvos gyventojų. Tokia statistika jau nieko nebestebina – nuolatinė įtampa darbe ar šeimoje ne tik demotyvuoja siekti tikslų, bet ir sutrikdo organizmo veiklą.

 

TV3_Mitybos_ir_sporto_balansas_Vlada_Musvydaite_Eimantas_Zeimys

 

Kiekvienas, dirbantis sėdimą darbą, žino, ką reiškia erzinantys nugaros, pečių juostos ir kaklo skausmai. Šį šeštadienį 9.00 val. TV3 laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ bus aiškinamasi, kokios yra pagrindinės patiriamo streso priežastys ir kokius pratimus reikia atlikti, kad dienos pabaigoje jaustumėte ne raumenų maudimą, o palengvėjimą.

 

„Streso hormonai sudeginami tik sportuojant, o po sporto žmogus jaučiasi energingas ir linksmas. Daugelis galvoja, kad sportas reikalingas tik dailioms kūno linijoms išlaikyti, tačiau tai netiesa. Sportas – geros savijautos garantas“, – teigia treneris-kineziterapeutas Eimantas Žeimys, kuris laidoje pademonstravo pratimus, kurie ne tik tvirtina kūną, bet ir padeda nuimti įtampą.

 

„Pirmą kartą mane treniravo kineziterapeutas. Buvau nustebinta jo profesionalumu. Smagu, kad yra treneriai, kurie geba ne tik padėti sutvirtinti kūną, bet ir gydo“, – sakė Vl. Musvydaitė.

 

TV3_Mitybos_ir_sporto_balansas_Vlada_Musvydaite_Eimantas_Zeimys_2

 

„Laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ paaiškinsime,  ką reiškia „šviesoforo taisyklė“, kurios reikia laikytis tiems, kurie ne tik nori numesti svorio, bet ir geriau jaustis, pamiršti kasdienį stresą“, – sakė Vlada. Ji su kineziterapeutu E. Žeimiu šeštadienio laidoje išbandys pratimus su jėgos virvėmis, lazdomis ir svarsčiais.

Kaip jiems seksis sportuoti kartu, kokia trenerio savybė sužavėjo laidos vedėją ir, kaip jo funkcinę treniruotę įverins laidos ekspertė dr. Simona Pajaujienė, atskleis „Mitybos ir sporto balansas“ šeštadienį 9.00 val. per TV3.

 

 

 „Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!