Jau lapkričio 30 dieną į žiūrimiausios televizijos TV3 eterį sugrįžta žiūrovų pamėgtas komiškas lietuviškas serialas „Rezidentai“. Komiškame serialo tęsinyje – juoktis iki ašarų priversiančios situacijos ir atsinaujinusi serialo komanda. Serialą toliau sėkmingai režisuoja vieną pagrindinių vaidmenų jame kuriantis aktorius Ramūnas Rudokas.

 

TV3_Rezidentai_fotosesijos_uzkulisiai_5

 

Ramūnas sako, kad pasaulyje yra ne vienas pavyzdys, kai aktoriaus ir režisieriaus amplua yra suderinami vienu metu, tačiau jis neneigia, kad filmavimo aikštelėje jam tenka labiau susikaupti, mat dirbti už du.

 

TV3_Rezidentai_premjera_komanda

 

„Seriale dirbantis režisierius turi suorganizuoti visą aikštelės darbą, o tai atima pakankamai daug laiko ir fizinių bei psichologinių jėgų. Nors dabar turiu daug mažiau laisvo laiko ir visada turiu būti pasiruošęs dirbti ne už vieną, o už du. Tačiau man tai be galo įdomus procesas. Man patinka būti ne tik aktoriumi, bet ir režisieriumi“, – sako R. Rudokas.

 

TV3_Rezidentai_Ramunas_Rudokas

 

Kaip ir pirmame „Rezidentų“ sezone, tęsinyje veiksmas vyksta ligoninėje, kurioje darbuojasi keturi rezidentai, pakliūnantys į iki ašarų juokingas situacijas. Naujokams ir toliau vadovauja negailestingas, nuolat savo globotinius per dantį traukiantis Terapijos skyriaus vedėjas Rimantas Naudžiūnas, įkūnijamas R. Rudoko.

 

TV3_Rezidentai_sugrizta_Naujas_sezonas_4

 

Be visiems gerai pažįstamų aktorių – Džiugo Siaurusaičio, Andriaus Bialobžeskio, Daivos Rudokaitės ir kitų prie serialo komandos šį rudenį prisijungė ir Inga Šalkauskaitė, kuriai patikėtas vyresniosios seselės Angelės vaidmuo, bei Skaistė Anusevičiūtė.

 

TV3_Rezidentai_sugrizta_Naujas_sezonas_5

 

„Serialo kūrybinė komanda yra labai faina ir gera, visi dirba labai gerai. Mums linksma ir dirbti kartu ir po to žiūrėti nufilmuotą medžiagą, kuri būna labai juokinga. Todėl tikimės, kad ir žiūrovams patiks rezultatas“, – šypsodamasis sako R. Rudokas.

 

Nuo rudens pradžios filmavimo aikštelėje plušanti kūrybinė komanda žada, kad seriale netrūks juokingų situacijų, kurios kyla ir dėl jaunųjų medikų nepatyrimo, ir iš gyvenimiškų situacijų. Serialo kūrėjai tikina, kad žiūrovai prie ekranų lies juoko ašaras.

 

Lietuviško komiško medicinos serialo „Rezidentai“ naujasis sezonas – nuo lapkričio 30 dienos per TV3.

 

„Rezidentai“ – nuo lapkričio 30 dienos per TV3!