Praeitą savaitę žiniasklaidą pasiekė žinia, kad dainininkė Monika Katunskytė prieš ketverius  metus su buvusiu vyru Kirilu žiauriai sumušė svetimą vaiką ir dabar vengia sumokėti teismo priteistą 3,5 tūkst. eurų baudą.

 

nuo iki

Tuomet Monika su tuometiniu vyru Kirilu buvo savo namuose Šiauliuose, kai kiemo vaikai atbėgo pasakyti, kad Monikos sūnų iš pirmosios santuokos, Kęstutį, skriaudžia paauglys iš vaikų globos namų, kurį globojo kaimynė Birutė iš gretimo namo.

 

Monikos sūnų nuskriaudusio paauglio globėja teigė, kad įtūžusi pora jos globotinį ne šiaip sau mušė, o talžė be gailesčio – jos vaikui žiauri buvo ir Monika, ir jos vyras. Tačiau Monikos mama Vitalija Katunskytė sako, kad tai netiesa: dėl šio incidento kalta ne jos dukra, o buvęs žentas, tačiau pripažįsta, kad Monika taip pat ne kartą trenkė paaugliui.

 

„Tai jis padarė Linčo teismą, o Monika bėgo paskui. Kiek žinau, jis tą vaiką spardė. Moteris eina paskui vyrą. Monika patikli labai, čia jos klaida“, – šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki..“ visą tiesą apie Šiaulius sukrėtusį siaubingą įvykį papasakos Vitalija Katunskytė.

 

Šiuo metu Jungtinėje Karalystėje dirbanti Monika tik iš mamos telefonu sužinojo, kad sumušto paauglio globėja Birutė nusprendė paviešinti, kad ji su vyru negrąžina teismo priteistų pinigų. Kalbėdama apie paauglio užpultą anūką Vitalija braukia ašaras. Ji teigia, kad po šio įvykio pusę metų kartu su juo teko lankytis pas psichologus ir gerti vaistus.