Visai neseniai Kaune įvyko didelė šventė – mero Visvaldo Matijošaičio jubiliejus. Šešiasdešimtmečio proga į šventę susirinko garsūs svečiai – Arvydas ir Ingrida Saboniai, Česlovas ir Jūratė Norvaišos, Danielius Bunkus su sužadėtine Viktorija Siegel, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas su drauge Jurgita Kasperavičiūte, Kauno „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas, kardiochirurgas Rimantas Benetis su žmona Gražina ir daugelis kitų.

 

vlcsnap-2017-04-25-13h52m17s93_1600x900

 

Kauno mero prašymu svečiai turėjo ateiti tuščiomis, be dovanų. Anot V. Matijošaičio, kai sulauki tokio amžiaus, pradedi vertinti draugus, o ne dovanas. Tačiau Visvaldo sūnus nusprendė pradžiuginti tėvą ir jam padovanojo naują motociklą „Harley Davidson“.

 

„Tik po šventės pamačiau, kad sūnaus garaže yra Harlėjus. Aš tokio niekada neturėjau, nupirko naują“, – laidoje pasakos V. Matijošaitis.

 

Meras nepraleido progos ir pats sau pasidovanoti prabangią dovaną – 160 tūkst. eurų kainuojantį naują „Porsche“ markės automobilį: „Mano turimam automobiliui yra 6 metai, metas jį pakeisti, nes rida nemaža, aš daug važinėju. Su sūnumis apsitarėm, kad reikia naujo modelio „Porsche Panamera“. Gaila, kad iki šventės nespėjo atvažiuoti“.

 

vlcsnap-2017-04-25-13h52m43s99_1600x900

 

Kauno meras laidoje pasakos, kad visa šventė jam kainavo apie 30 tūkst. eurų. „Norėjau, kad būtų gera programa. Maistui dėmesio neskyrėme, norėjosi jaukios ir gražios vietos, papuošėme salę“, – šį antradienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK pasakos V. Matijošaitis.

 

V. Matijošaitis sako, kad tokia suma – normali, mat jo pasveikinti susirinko daugiau kaip 160 žmonių: „Gali šiandien būti, o rytoj jau nebūti. Nežinai, kaip viskas vyks, o draugų turiu daug, kai dar dirbau versle – jų atsirado dar daugiau. Norėjosi suburti visus į vieną vietą“.

 

Visą reportažą apie Visvaldo Matijošaičio gimtadienio šventę žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.