„Neslėpsiu, buvo laikas, kai dirbau Šiaulių dramos teatre ir svajojau apie televiziją, o ypač – kiną, – prisipažino aktorė Inga Norkutė-Žvinienė. – Žiūrėdavau serialus ir galvodavau: aš galiu geriau!“

 

Proga įrodyti, kad išties yra puiki aktorė, pasitaikė prieš septynerius metus – iki šiol besitęsiančiame žiūrimiausios televizijos TV3 kultiniame seriale „Moterys meluoja geriau“. Vieną pagrindinių herojų Medą suvaidinusi Inga žaibiškai pelnė žiūrovų simpatijas ir tapo populiari. Tuomet pasipylė ne tik straipsniai spaudoje ir internete, bet ir darbo televizijoje pasiūlymai.

 

Aktorės širdis džiaugiasi ne tik dėl sėkmės televizijoje, bet ir dėl vaidmenų Šiaulių dramos teatre. Kaip tik dėl jų Inga su vyru, aktoriumi Aurimu Žviniu, nepersikėlė gyventi į sostinę. „Kartais pagalvoju, kad mano gyvenimas išties puikus. Esu sveika, turiu namus, tėvus, vyrą, mylimą darbą, gerbėjus. Turiu viską. Beveik…“ – po šių žodžių iš Ingos akių pasipylė ašaros.

 

Ko I. Norkutei-Žvinienei trūksta iki visiškos laimės ir kodėl ji pravirko prieš televizijos kamerą? Atsakymai – jau šį vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“.

 

 „Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3!