Šį penktadienį 20.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Auksinė daina“ dalyvauja „Eurovizijoje“ puikiai pasirodęs ir daugelio širdis pavergęs Dima Šavrovas-Sasha Song. Jo gyvenimas nelengvas: Anglijoje teko gyventi vaikų namuose, kabintis į gyvenimą pačiam, vėliau įtraukė alkoholizmo liūnas. Tačiau visą gyvenimą lydėjo muzika, ji ir liko svarbiausia.

 

LR_TV_AD_Sasha Song

Laidoje Sasha Song pristatys 10 geriausių savo dainų, tarp jų ir naujausią kūrybą, ir puikiai pažįstamas „Mama“, „Pasiklydęs žmogus“. Jo muzikinį kelią stebėję bičiuliai pasakos apie didžiausius atlikėjo nuopuolius ir pakilimus, o pats jis atskleis savo slapyvardžio istoriją.

 

„Dalyvavau nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje ir pradėjau dirbti su Egidijumi Dragūnu. Jis pasakė, kad man reikia sceninio slapyvardžio. Aš pasakiau, kad gali mane pavadint kaip nori, svarbiausia, kad tai padėtų man išpopuliarėti. Kartą jis man paskambino ir pasakė, kad susapnavo mano slapyvardį – Sasha Son. Ir aš sutikau. Tačiau įdomiausias dalykas, kad vėliau paskambino žurnalistė ir pasakė, kad buvo areštuotas toks narkotikų prekeivis, Aleksandras Son. Egidijus Dragūnas mane pavadino narkotikų prekeivio vardu“, – šmaikštavo Dima Šavrovas ir pridūrė, kad su narkotikais nieko bendro neturi.

 

Muzikologas Darius Užkuraitis pasakojo, kaip Sasha Song praleido galimybę pasirašyti sutartį su „Sony BMG“, prodiusuojančiu tokius atlikėjus kaip Britney Spears, Beyonce ir t. t. „Su Dima aš susipažinau, kai jis grįžo į Lietuvą iš Anglijos. Grįžęs man paskambino ir papasakojo, kad Londone jam siūlė „Sony BMG“ sutartį. Ir jis nepasirašė argumentuodamas tuo, kad nenori parsiduoti šou verslo rykliams, kurie iš jo būtų padarę tokį dainininką kaip ir visi kiti. Tuomet aš pagalvojau, kad jis padarė didžiulę klaidą. Manau, jei galėtų atsukti laiką atgal, dabar tikrai pasirašytų.“

 

Laida „Auksinė daina“ – jau šį penktadienį 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją: Sashos Song draugai pasakoja nuotaikingas istorijas, Baiba Skurstenė atlieka viešnios dainą, o pats atlikėjas pristato 10 geriausių savo dainų. Kuri iš jų laimės, spręs žiūrovai visos laidos balsavimo metu.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.