Vaikų ir jaunimo savanorių asociacija „Spindulys“ ieško bendraminčių ir kviečia tapti asociacijos nariais.

 

20228634_321706644934365_483569516882106135_n

 

Mes esame vaikų ir jaunimo savanorių asociacija „Spindulys“. Esame visi skirtingi, bet atradę bendrą tikslą, susibūrėme kartu ir mėginame, kaip tikri saulės spinduliai, prašviesinti savo ir jūsų dienas. Vieni iš svarbesnių mūsų išsikeltų tikslų: kad kiekvienas, esantis mūsų tarpe, atrastų ir išreikštų save. Siekiame tvirto komandinio ryšio ir vykdome lyderystės ugdymą. Garsiname savo organizaciją gerais darbais, savanoriaudami labdaros akcijose ir puoselėdami tautiškumą bei patriotizmą. Taip pat kiekvienam savanoriui padedame kuo labiau pasitikėti savimi, sudarome sąlygas atrasti save, pajusti savo vertę ir reikšmingumą komandoje.

 

DSC_0074

 

Į vieną didelį kolektyvą mus subūrė ilgą pedagoginę darbo patirtį turinti, tačiau jaunatviška ir energinga vadovė Sandra Palubeckė, kuriai jau dabar jaučiame didžiausią dėkingumą. Mes, savanoriai, visi esame motyvuoti ir pilni užsidegimo, bet tokie esame tik mūsų vadovės Sandros dėka. Šis žmogus mus subūrė, įkvėpė savo idėja kurti savanorių asociaciją ir dėl to mes startuojame su didžiule jėga ir jaučiamės taip, lyg dirbtume kartu jau ilgus metus ir būtume viena didelė šeima. Tikimės, jog ši bendrai uždegta liepsna mūsų širdyse niekada neužges.

 

DSC_0088
Šioje organizacijoje, pasak jos vadovės Sandros Palubeckės, kiekvienas narys turi erdvės saviraiškai. „Pradžioje surengėme vasaros stovyklą. Paskui vaikai nusprendė, kad nori kažką daryti, keisti pasaulį. ir ši idėja man buvo visai nejuokinga. Aš vis dar tikiu, kad pasaulį galime pakeisti, o pradėti turime nuo savęs. Vaikai pradėjo siūlyti veiklas: jie norėjo eiti į Nakvynės namus, pas senelius, padėti likimo nuskriaustiesiems“, – pasakojo asociacijos vadovė.

 

DSC_0447

 

Jai pritaria kita asociacijos kūrėja, aktyvi jos narė Renata Šimanauskienė. „Mes ir dabar lankomės Nakvynės namuose, kurių gyventojai labai mūsų laukia ir labai šiltai priima. Einame pas juos pasisėdėti, padainuoti kartu, pasišnekėti, į akis pasižiūrėti… Tai nenusakomas jausmas – pamatyti šypseną žmonių su tokiais sulaužytais likimais veiduose… Jie įsijungia į bendrą maldą, bendrą dainą.“

 

„Spindulio“ savanoriai taip pat lanko vienišus senelius, su kuriais susisiekti padeda seniūnai, socialinės darbuotojos.

 

DSC_0717

 

Kiekvieną dieną mes pradedame mūsų internetinio puslapio administratorių Tado Jankūno ir Luko Muraškino citatomis. Tai padeda mums, savanoriams, motyvuotai ir produktyviai pradėti savo dienos darbus.  Nes ,,Viską, ką darote, darykite su meile” 1 Kor 16,14 – to niekada nepamirštame, tai yra ,,Spindulio“ devizu tapusi citata, kurią perskaitėme Šventajame Rašte. Spindulio citatas galite rasti mūsų internetiniame puslapyje https://spindulysblog.wordpress.com/.

 

Esame numatę ir metinį veiklos planą. Jame yra įvairiausių veiklų ir idėjų, kurias siūlo patys „Spindulio“ savanoriai. Pirma mums kilo idėja sukurti ir įrašyti savanorių himną. Turime dainuojančių ir grojančių bei poeziją kuriančių savanorių, kurie nestokoja kūrybiškumo ir pagyvina mūsų susirinkimus.

 

Rengiame kino vakarus jaunimui, vykdome komandos formavimo mokymus, susitinkame su kitų miestų savanoriais ir taip dalinamės gerąja patirtimi. Rengiame debatus įvairiomis, jaunimui aktualiomis temomis, rengiame vasaros ir žiemos stovyklas, vykdome pilietines akcijas. Mūsų komandai kūrybiškumo tikrai netrūksta. Mes esame pilni minčių, planų ir įdomių idėjų. Mūsų pagrindinę grupę sudaro vaikai ir jaunimas iš įvairių Kėdainių miesto ir rajono mokyklų. Šiuo metu plečiame savo veiklą ir steigiame skyrius įvairiuose Lietuvos miestuose.

 

Susidomėjai? Sek naujienas Facebook puslapyje Savanorių asociacija „Spindulys” ir internetiniame puslapyje spindulysblog.wordpress.com. Kviečiame tave! Priimsim. Gerbsim. Mylėsim. Saugosim. Ateik. Pamatyk. Prisijunk! Nes čia – gera. Tel.: 8-642-70790.

 

Tikime, kad gerumo pasaulyje niekad nebus per daug ir stengsimės viską, ką darome, daryti su meile!

 

Savanorių asociacijos ,,Spindulys‘‘ komanda