Artėjant šaltam sezonui vis daugiau laiko praleidžiame savo namuose. Juose ieškome jaukumo iš šilumos po ilgos darbo dienos. Net ir mažos namų dekoro smulkmenos gali nulemti kaip jausimės savo namų erdvėse. Rudenį ir žiemą virtuvėje praleidžiame tikrai nemažai laiko. Vis dažniau užsigeidžiame karšto puodelio arbatos ar prieskoninės kavos, šilto šviežio obuolių pyrago, o iš grybų derliaus skubame ruošti nuostabias užtepėles. Rudenį virtuvė prisipildo nuostabiais kvapais ir dažnai tampa visos šeimos susirinkimo vieta. Dėl šios priežasties, verta pagalvoti kaip papuošti šią namų erdvę šaltajam sezonui. Straipsnyje rasite interjero dizaino specialistų patarimus, kurie suteiks naujų idėjų virtuvės atnaujinimui.

 

virtuve

Virtuvės indai

 

Jeigu norite greitai savo virtuvei suteikti daugiau rudeniškos dvasios įsigykite naują indų rinkinį. Parduotuvėse galite rasti nuostabių lėkščių ir dubenėlių margintų lapų, kankorėžių ar kitų rudens gėrybių motyvais. Nebijokite eksperimentuoti ir rinkitės tamsesnių spalvų servizą: oranžinės, tamsiai žalios, rudos. Šį sezoną labai madingi sendinti indai. Įsigiję kokybišką indų rinkinį jį galėsite ne vienerius metus! Dėl to, investuokite į išties aukštos kokybės gaminius.

 

Smulkios detalės

 

Dažnai net nepagalvojame, kad nedideli namų akcentai padeda sukurti jaukią namų aurą. Tikrai neprivalote išleisti krūvos pinigų prabangioms namų dekoracijoms. Dažnai užtenka pakeisti vos keletą namų akcentų, kad pamatytumėte ryškų pokytį. Pavyzdžiui, šviesius gėlių motyvais margintus virtuvinius rankšluosčius galite pakeisti į sodresnių spalvų ir rudens motyvų gaminius. Įsigykite žaismingesnių servetėlių, staltiesių ar padėkliukų. Vienas lengviausių būdų pakeisti namų erdvės įvaizdį yra įnešti skirtingų spalvų. Dėl to, pakeiskite nedidelius dekoro motyvus į rudeniškų spalvų akcentus.

 

Kvapai

 

Labai dažnai tam tikri kvapai mums asocijuojasi su skirtingais metų laikais. Karamelizuoti obuoliai, cinamonas, gintaro kvapas – tai tik keletas tradicinių rudens kvapų. Jeigu norite, kad jūsų virtuvė visada kvepėtų pasakiškai įsigykite natūralių kvepiančių žvakių, kurios namams suteiks daug jaukumo. Jeigu norite, kad kvapas būtų kur kas intensyvesnis ieškokite kokybiškų namų difuzorių, kurie visus namus pripildys norimu aromatu. Naujų kvapų į savo virtuvę galite įnešti ir pakeitę rankų muilą. Kokybiško rankų darbo muilo kvapas ilgai išliks ant jūsų rankų, todėl galėsite mėgautis rudeniškais aromatais visą dieną.

 

Džiovintos dekoracijos

 

Greitai nuvystančias vasariškas gėlių puokštes rudenį iškeiskite į džiovintų augalų kompozicijas. Tinkamai sudžiovintos uogų kekės, medžių šakelės ar spalvoti lapai jūsų namuose išsilaikys visą rudenį. Jeigu norite sukurti išties išskirtinę puokštę nuvykite į mišką ar netoliese esantį parką. Ten tikrai rasite daug nuostabių augalų iš kurių galėsite sukurti nuostabias puokštes. Vaikščiodami gamtoje galite prisirinkti gilių, kankorėžių ar kaštonų iš kurių sukursite nuostabias dekoracijas. Jeigu nemėgstate užsiimti rankdarbiais, miške atrastas rudens gėrybes suberkite į ilgą stikline vazą – tai taps gražiu namų dekoro akcentu.

 

Tvarus dizainas

 

Dekoruodami savo virtuvę stenkitės atsisakyti daugybės plastikinių dekoracijų. Internete galite rasti daugybę idėjų kaip papuošti savo namus neteršiant gamtos. Puikiomis virtuvės dekoracijomis gali tapti mažyčiai moliūgai ar cukinijos, kurie įneš daugiau spalvų ir kontrastų. Nepamirškite, kad iš dekoruotų daržovių galite pasigaminti skanių ir nesudėtingų receptų! Jeigu norite pasikliauti savo srities specialistai ieškokite savo sritį išmanančių interjero dizaino specialistų. Interjero dizaino paslaugos padės visiems, kurie stokoja žinių kaip stilingai atnaujinti savo namus.