Jau šį, penktadienio, vakarą, 16.30 val., TV3 eteryje – pramoginės informacinės laidos „Vilnius gyvai“ premjera. Studijoje susitiks būrys ekrano žvaigždžių. Vienas jų – didžiausio muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjas Marijus Mikutavičius – nestokos staigmenų: podiumu ropos keturiomis, o įsitaisęs ant sofutės pokštaus.

 

TV3_Vilnius_gyvai

 

„Vilnius gyvai“ premjeros tema – sugrįžimai. Žmonės grįžta iš pajūrio į namus, į mokyklą ir į darbus. Į TV3 televizijos eterį jau kitą savaitę sugrįš visų mylimas serialas „Moterys meluoja geriau“. Netrukus – ir muzikinis projektas „X Faktorius“.

 

TV3_Vilnius_gyvai

 

Rimo Bružo ir Ievos Stasiulevičiūtės vedamos laidos studijoje žvaigždės šįvakar pasijus kaip namie ir linksmai pasakos apie savo nuotykius filmavimo aikštelėse.

 

TV3_Vilnius_gyvai

 

Aktorė Inga Norkutė, „Moterys meluoja geriau“ vaidinanti nuo pat pirmosios serijos, suskaičiuos, kad jos herojė Meda jau turėjo bene 16 meilužių! Naujajame sezone vienu iš jų Meda dalinsis su aktorės Eglės Jackaitės kuriama heroje Deimante.

 

TV3_Vilnius_gyvai

 

„O tos istorijos su vyrais spintose..? Jeigu dabar jūs atsidurtumėte klasikinėje situacijoje, kai meilužis spintoje ir sugrįžta vyras, koks būtų jūsų pirmas sakinys?“ – vaidybinę užduotį studijos moterims pateiks R. Bružas. Įtaigūs serialo kokečių atsakymai pralinksmins visus.

 

TV3_Vilnius_gyvai

 

Smagiai nusiteikęs bus ir „X Faktoriaus“ teisėjų trejetas – M. Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas ir Saulius Prūsaitis. Ketvirtoji komisijos narė – Justė Arlauskaitė-Jazzu pasirodys laidoje, tačiau ne pačioje studijoje, todėl projekto kolegos apie ją kalbės nesibaimindami gauti į nosį.

 

TV3_Vilnius_gyvai

 

„Ką ji daro filmavime? Ateina, sėdi ir dejuoja“, – šypsosis S. Prūsaitis. „O man atrodo, kad ji su „X Faktoriaus“ atrankų dalyviais kalba netgi maloniau, nei su savo gerbėjais. Linkėjimai, Jazzu!“ – į filmavimo kamerą mojuos Marijonas.

 

 

TV3_Vilnius_gyvai

 

Linksmi pašnekesiai su televizijos garsenybėmis, klausimai apie artėjančią rugsėjo 1-ąją, stiliaus iššūkiai ir daug naudingų patarimų – jau šį, penktadienio, vakarą, 16.30 val. „Vilnius gyvai“ premjeroje per TV3.

 

TV3_Vilnius_gyvai

 

„Vilnius gyvai“ – penktadieniais 16.30 val. per TV3!