Vibratoriai – tai viena iš populiariausių sekso prekių. Jie naudojami norint patirti didesnį malonumą intymaus akto su partneriu metu ar tiesiog siekiant patenkinti save. Šiais laikais galima įsigyti labai modernių žaisliukų, užtikrinančių šiurpuliukus keliančius pojūčius. Tiesa, pirmosios tokio tipo priemonės toli gražu nepriminė šiuolaikinių. Taigi, nuo ko viskas prasidėjo ir kaip viskas tobulėjo laikui bėgant?

 

vibratoriai

Pradinė paskirtis – stebinanti

 

Prieš daugybę metų masturbacija moterims būdavo atliekama ne norint jas patenkinti, o išgydyti tam tikrus sveikatos sutrikimus. Dar karalienės Viktorijos laikais manyta, kad toks „dubens masažas“ gali panaikinti isteriją. Atliekant tuo metu pakankamai sudėtingą ir ilgai trunkančią procedūrą buvo siekiama pacientėms sukelti „priepuolius“, t. y. orgazmą.

 

Pirmieji vibratoriai tikrai nepriminė sekso žaisliukų, labiau – grėsmingus prietaisus. Vienas iš pirmųjų buvo sukurtas 1734 metais Prancūzijoje. Kiek vėliau, 1869 metais, amerikietis gydytojas George Taylor sukonstravo garais varomą vibratorių. Pastarasis buvo labai nepatogus ir didelis. Tiesa, jį vis tiek naudojo pakankamai nemažai medikų, kurie tokiu būdu gydydavo moteris. Tai padėdavo išvengti riešų ir rankų skausmo.

 

Po kurio laiko, maždaug 1880 metais, buvo išrastas daug ergonomiškesnis elektromechaninis vibratorius. Jį užpatentavo daktaras Joseph Mortimer Granville. Tik praėjus maždaug 20-čiai metų šios priemonės pradėtos reklamuoti ir pardavinėti plačiajai visuomenei. Jų paskirtis buvo labiau medicininė – taip siekta pagerinti savijautą, sušvelninti lėtines ligas ir psichologinius sutrikimus. Kaip sekso žaislai vibratoriai pradėti naudoti maždaug 1930-aisiais. Moterų, kurios juos rinkosi, buvo tik vienetai, tačiau kuo toliau, tuo sparčiau augo šių prietaisų populiarumas.

 

Šiuolaikiniai žaisliukai – kur kas modernesni

 

Nenuostabu, kad technologijoms tobulėjant sukuriamos vis modernesnės priemonės. Dauguma šiuolaikinių sekso žaisliukų yra elektriniai ir pasižymi funkcijų įvairove: jie gali pulsuoti, virpėti, tvinkčioti. Tai padeda užtikrinti itin malonius pojūčius. Tokiu būdu stimuliuojamos tiek moters, tiek vyro erogeninės zonos: klitoris, vagina, vulva, arba varpa, kapšelis ir išangė. Norimą vibratorių galima rinktis iš plataus asortimento, kuriame gausu įvairiausių formų, spalvų ir medžiagų prietaisų.

 

Malonumą suteikiantis kaklo papuošalas

 

Ar kada nors pagalvojote, kad sekso žaisliukas gali būti nešiojamas ant kaklo? Šiais laikais tai tikrai įmanoma. Elegantiškos išvaizdos vibratoriai primena prabangius papuošalus, todėl įtarti, kad jie slepia kažką daugiau, tikrai nėra paprasta. Tokio tipo priemonės pagamintos iš nerūdijančio plieno, o norimą spalvą galima pasirinkti iš keleto variantų. Be to, jos pasižymi ypač tyliu veikimu ir yra atsparios vandens purslams. Minimalistinis prietaiso dizainas leidžia jį lengvai pritaikyti tiek prie klasikinio, tiek prie erotiškesnio įvaizdžio. Vibratoriaus valdymas taip pat labai praprastas – įjungti, išjungti ir pakeisti funkciją galima vos vienu mygtuko paspaudimu.

 

Išmanus prietaisas

 

Jei norite išbandyti kažką išmanaus, jums gali praversti programėle valdomas sekso žaisliukas. Tam, kad patirtumėte išskirtinį malonumą, jums reikia tik parsisiųsti programėlę į savo išmanųjį telefoną ir susieti ją su vibratoriumi. Tuomet belieka tik pasirinkti norimą funkciją ir pasinerti į naujus pojūčius. Tokio tipo vibratoriai įkraunami naudojant USB, be to, yra lengvai valomi ir atsparūs vandeniui. Be to, juos galima naudoti ir be programėlės.

 

Geriausias kelionių partneris

 

Kelioniniai sekso žaisliukai dažniausiai būna itin nedideli, todėl juos patogu nešiotis rankinėje. Taip pat jie gali būti uždaromi dangteliu – tai padeda užtikrinti, kad prietaisas liktų švarus net ir jo nenaudojant. Galingas vibratoriaus varikliukas veikia labai tyliai, o patenkinti save galima net ir po vandeniu.

 

Jau svajojate apie naujus potyrius? Nieko nelaukite ir pasinerkite į dar nepatirtų pojūčių jūrą. Išsirinkite norimą prietaisą ir patenkinkite save, nesvarbu – viena ar su partneriu.