Karas, kainos ir kitos krizės žmonėms sujaukė galvas. Vis daugiau svarstančių, ar Lietuvoje saugu. O jei saugu, tai ar reikia ruoštis pavojams? Ir kaip ištverti sunkmetį? Vienas iš variantų – emigracija. Pastarąjį pusmetį skaičiai – vėl rekordiniai. Tiesa, kol vieni bėga ir šluoja būstus Kipre, Graikijoje ar Tenerifėje, kiti ramiausiai  investuoja Lietuvoje!

 

F012149L 10.MXF_snapshot_00.17.58.238

 

Šefas Rokas Galvonas įsigijo vilą Kipre, o Ingrida Martinkėnaitė iš „69 danguje“ – Gran Kanarijoje. Karybos ekspertas  Darius Antanaitis nusipirko sodybą toli nuo žmonių akių. Merūnas gyvena bute, bet turi ir sodybą. Tai – jo šeimos saugi vieta. Natalija Bunkė turi butų pajūryje. Žvaigždės apie savo pirkinius saugiam gyvenimui šį vakarą pasakos LNK laidoje „KK2 penktadienis“.

 

Iš Lietuvos į Graikiją pabėgo ir astrologė Vaiva Budraitytė. Prieš gerą mėnesį astrologė Vaiva Budraitytė kartu su vyru Gaudentu Naujoku susipakavo daiktus ir įsikūrė Graikijoje, kurioje jiems  – ir šilčiau, ir pigiau, ir ramiau. Graikijos kaime Vaiva išsinuomojo nedidelį namuką. Būstas – jaukus, aplink jį –  citrinų sodas. Netoliese – jūra, nemokamas vandens pramogų parkas. O aplink – draugiški kaimynai. Vaiva sako, kad ilgiau tverti Lietuvoje ji negalėjo: saulės – nematyt, gatvės – purvinos, per žinias – vien blogos naujienos. Ir šitas košmaras – be pabaigos. Astrologę Vaiva Budraitytę ir jos draugus, kurie kartu įsikūrė Graikijoje, čia sužavėjo ne tik klimatas,  ramybė, bet ir kainos. Pavyzdžiui, būsto nuoma… Vilniuje miniatiūrinis butukas metams – mažiausiai aštuoni tūkstančiai vien už nuomą. O Graikijos kaime už visą namą citrinų sode netoli jūros ji sumokėjo vos  3,5 tūkst. visiems metams.

 

F012149L 10.MXF_snapshot_00.19.22.392

 

„Citrinų sodas, jame stovi 4 tokie nedideli nameliai, gal po 80 kvadratų, miegamieji gal po 15 kvadratų, bendra erdvė kokia 30, dar kokie 5 kvadratai verandėlės“, – „KK2 penktadienyje“ paskos Graikijoje apsistojusi Vaiva.

 

Už visas  komunalines paslaugas Vaiva iki šiol per mėnesį mokėjo vos 44 eurus. Pasako jos, būstas – pigus, maistas – taip pat ir dar plius tiesiai iš ūkininkių, oras – kaip užsakytas.

 

„Į restoranėlį kokią šeimyninę kavinuke, nueiti pavalgyti trise, 25 eurai, net su ta pačia kokakola“, – aiškina.

 

Vilniuje Vaiva gyveno milžiniškame name. O jos vyras Gaudentas turėjo nedidelį butą. Tačiau pora tą butuką jau pardavė ir Graikijoje įsigijo naują 3 kambarių butą. Naująjį butą Vaiva su Gaudentu nuomos, o patys gyvens name maždaug 120 kilometrų nuo Atėnų. Ir nors pora galutinai neišsižada Lietuvos, jau pradėjo pardavinėti ir Vaivos namą Vilniuje. Įsikūrusi Graikijoje, Vaiva savo klientus konsultuoja nuotoliniu būdu.

 

Kodėl žvaigždės bėga iš Lietuvos? Ar saugu investuoti savo šalyje? Visos istorijos – jau šį vakarą „KK2 penktadienyje“ 19.30 val. per LNK. 

 

VIDEO Nuo tamsos ir blogų naujienų Vaiva Budraitytė pabėgo į Graikiją

 
 

 
VIDEO Būstą pajūryje pardavinėjanti Natalija Bunkė: tai nėra ledų porcija