Šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „VIDO VIDeO“ dalyvaus išskirtinės asmenybės, po kelis talentus turintys žmonės – pavyzdžiui, vokalo perkusininkas ir architektas, metalistas ir operos solistas bei medikas ir būgnininkas.

 

Laurynas_Šarkinas_VV

Grupės „Saulės kliošas“ būgnininko ir vaikų chirurgoLauryno Šarkino laidos vedėjas Vidas Bareikis paklaus, ko jame daugiau – mediko ar būgnininko ir sulauks jautraus prisipažinimo.

 

„Atrodytų, kad mediko profesija turi būti siektina, prestižinė, bet iš tikrųjų būdamas muzikantu gyvenime patiriu daug daugiau malonumo, daug daugiau uždirbu ir visuomenėje esu labiau gerbiamas negu daktaras“ – prisipažins Laurynas.

 

Pasak Lauryno, muzika į jo gyvenimą atėjo anksčiau nei medicina – lankė muzikos mokyklą, gojo klarnetu, saksofonu, gitara, o vėliau – būgnais. Medicina atėjo tada, kai reikėjo galvoti, ką studijuoti baigus mokyklą.

 

L. Šarkinas sako, kad medikų pasaulyje jam teko sulaukti replikų, kad, jei yra muzikantas, tai geriau tegu groja. „Savo klinikiniame darbe buvau labai geras, todėl negalėjo apkaltinti manęs neprofesionalumu. Tačiau vyresni gydytojai, kai kartu operuodavome, vis paklausdavo, kada aš galų gale pasirinksiu, ką veikti. Nes, esą, jei noriu taip rimtai dirbti kaip jie, turiu pasirinkti vieną dalyką“, – pasakos Laurynas.

 

L. Šarkinas vaikų chirurgu dirbo 13 metų, o paskutiniais metais įgijo dar ir plastinės rekonstrukcinės chirurgijos specialisto licenciją. „Giminės, draugai, pažįstami jau nepasakys, kad esu nerimtas, kad kažko nepabandęs nusispjoviau. Niekas negalės pasakyti, kad nepabandžiau“, – pasakojo pašnekovas.

 

Tiesa, grupės nariai labai džiaugiasi turėdami savo gretose mediką. „Saulės kliošo“ vokalistė Justė Starinskaitė juokėsi, kad per dešimt metų pas gydytoją buvo tik kartą, nors sirgo daugybę. „Laurynas visada nuoširdžiai pakonsultuoja, rūpinasi, kad visi grupėje būtų saugūs“, – sakė J. Starinskaitė.

 

Dvigubų talentų išpažintys ir pasakojimai – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „VIDO VIDeO“.