„Vau! Aš pirmą kartą matau kaukę gyvai ir galiu pasakyti, kad kai jis tik išeidinėjo, galvojau –  koks šlykštukas! Bet dabar matau, kad visai gražus tas Slibinas! Įspūdinga kaukė!“ – vos į sceną įžengus pirmajai kaukei savo nuostabos neslėpė Moniką Liu pavaduojanti viena populiariausių Lietuvos muzikos atlikėjų Jessica Shy.

 

9 laida -68_405x600

Laidos gerbėjai jau yra pratę prie komisijos stalo matyti penkis puikiai pažįstamus narius. Tačiau šį kartą šou kūrėjai nusprendė įnešti naujų vėjų ir visus nustebino naujos komisijos narės pasirodymu. Tiesa, anksčiau žinoma dainininkė neslėpė, kad jautė didžiulį jaudulį – kaip ją priims jau susibendravę ir draugais tapę kolegos. Tačiau jau nuo pirmų laidos minučių tapo aišku – Jessica čia puikiai pritapo ir savo netikėtais spėjimais įnešė dar daugiau sumaišties. Maža to, naujokei buvo patikėta atsakinga užduotis – užduoti klausimą kaukei. Galbūt žinomos atlikėjos įžvalgos padės įminti ilgai slėptas paslaptis? Viską pamatysite jau šį sekmadienio vakarą.

 

Didžiojoje „Kaukių“ scenoje pasirodžius Burokėliui kaip visuomet pasipylė dviprasmiški komentarai: „Truputį gal mandrumo lygį nuleidžiam? Mano irgi jau kantrybės bakas išseko nuo šito mandrumo!“ – neslėps pats laidos vedėjas Giedrius Savickas, jam pritars ir likusieji komisijos nariai.

 

„Aš jaučiu labai didelį nusistatymą prieš Burokėlį. Tikrai! Aš jau užkulisiuose girdėjau – kaip mus nervuoja Burokėlis! Ir aš labai noriu tave, Burokėli, pamėgti“, – ginti visiems galvas apsukusios kaukės stos Jessica Shy. Vis dėlto po netikėto Burokėlio pasirodymo ji prisipažins, kad perprasti šį personažą yra be galo sunku. Praėjusią savaitę Burokėlis garsiai visiems prisipažino, kad yra miegojęs su vienu iš komisijos narių. Todėl nenuostabu, kad atsakymą į šį klausimą norėjo sužinoti visi. Vis dėlto išgirdus ką turi pasakyti Burokėlis, lengviau netapo.

 

Praėjusią savaitę visi liko be amo išvydę naują kaukę Saulę. O išgirdus kaip ji dainuoja, spėjimai pasipylė kaip iš gausybės rago. Šis sekmadienis bus ne išimtis ir ji vėl nustebins visus intriguojančiu pasirodymu.

 

„Vau! Aš tikrai nuoširdžiai priblokšta! Labai, labai nustebinta esu. Nežinau, net šiurpai ėjo!“ – po Lėlės atliktos Jessicos Shy dainos sunkiai žodžius rinks pati kūrinio atlikėja.

 

„Nuostabus! Nuostabus! Puikios emocijos! Puikus kostiumas! Tikrai labai pakelia nuotaiką,“ – į sceną įžengus naujai kaukei Žiurkėnui, komplimentų negailės dizaineris Robertas Kalinkinas. Jam pritars ir socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko: „Labai, labai mielas! Čia jau negali sakyt, kad šlykštukas, ką iš pradžių sakydavom Slibinui. Čia jau toks labai mielas gauruotas draugas!“

 

Dar daugiau, po įspūdingo Žiurkėno pasirodymo atlikėjas Vidas Bareikis nusprendė, kad po šia kauke slepiasi užsienio žvaigždė. Kas ji ir ar ši teorija pasitvirtins? Sužinosite jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., staigmenų ir netikėtumų šou „Kaukės, tik per LNK.

 

Nuotraukos

Svetlanos Bolnienės