Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų Vaidas Baumila šiandien klausytojams pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Besarmatė“. Kovo 15 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje didžiausią karjeros koncertą surengsiantis dainininkas intriguoja, kad naujausias kūrinys besarmatiškai energingas ir kviečiantis šokti. Tiesa, pasak kūrėjo, šį kartą šokti kvies močiutės ir seneliai savo anūkus.

screenshot_3_13

 

Dainininkas V. Baumila džiaugiasi šiandien pristatomu kūriniu. Pasak žinomo dainininko, tai energinga daina, kviečianti šokti.

 

„Daina valiūkiška, kviečianti judėti, kviečianti šokti ir absoliučiai pasileisti plaukus. Tai daina, kur močiutės ir seneliai kvies jaunus žmones per vestuves šokti. O ne atvirkščiai. Čia močiutės pasikvies jaunuosius ir įsikvėps naujos energijos“, – teigia Vaidas.

 

„Besarmatė“ – tai energingas, šokti kviečiantis kūrinys apie besarmatiškus jausmus.

 

Jau kovo 15 dieną Kauno „Žalgirio areną sudrebinsiantis V. Baumilos šou žada būti išties įspūdingas.

 

„Turime labai daug idėjų, kurios turės sutilpti į tą keleto valandų šou. Tai yra beprotiškai įdomus darbas. Norisi neprarasti tai, ką pavyko sukurti pirmajame šou – arena gali tapti tarsi namais, neprarandant to jaukumo pojūčio ir santykio su klausytoju. Tuomet nebaisu šokti, gerai atsipalaiduoti ir susikurti patį geriausią vakarą. Visi tampame tarsi viena didele šeima, kurią sujungia muzika“, – pasakoja Vaidas.

 

Kviečiame išgirsti naujausią V. Baumilo kūrinį „Besarmatė“: https://youtu.be/HHn94fin58k?si=tlXBbVG6OHql577q