Šį, trečiadienio, vakarą, žiūrimiausiu laiku 21.00 val. TV3 projektas „Aš – kino žvaigždė” žiūrovams padovanos milžinišką emocijų pliūpsnį. Dideliais kontraktais susivilioję ir būsimo holivudinio filmo istorija patikėję, vaidmenį jame bandė gauti dar du garsūs Lietuvos žmonės – TV3 laidų vedėjas Vitalijus Cololo ir dainininkė, „Chorų karų“ projekto praėjusio sezono generolė Asta Pilypaitė.

 

TV3_As_kino_zvaizgzde_Vitalijus_Cololo

V. Cololo buvo pakviestas į atranką, kur turėjo vaidinti kalinį. Improvizacinis vaidinimas kalėjimo tema buvo sunkiai prognozuojamas: filmavimo aikštelėje skambėjo ir pistoletų šūviai, ir riebūs keiksmažodžiai.

 

Paprašytas Vitalijus neatsisakė užsivilkti ir sportinį kostiumą bei ant rankų nusipiešti kalėjimuose įprastas tatuiruotes. „Buvo gražu žiūrėti, kaip nuoširdžiai jis stengėsi ir kiek daug jėgų įdėjo per atranką“, – prisimena TV3 laidos, tapusios rimtu egzaminu daugeliui žinomų žmonių, kūrėjas aktorius Martynas Nedzinskas.

 

„Sužinojęs, jog iš tiesų nesifilmuos jokiame filme, o tik pateko į televizijos šou, V. Cololo buvo labai piktas. Studijoje ant patogaus foteliuko sėdėjo ne visiems gerai žinomas besišypsantis Cololo, o įsiutęs bulius. Tai buvo tikra, jis buvo labai piktas ir man buvo baisu“, – prisipažįsta visą tiesą jam atskleidęs aktorius ir laidos kūrėjas Balys Latėnas.

 

Naujausioje laidoje „Aš – kino žvaigždė“ aktorinius gabumus taip pat demonstruos žavioji dainininkė A. Pilypaitė. Ji buvo pakviesta suvaidinti slaugę Mašą, kuri dešimt metų slaugo komos būklės gaisrininką ir įsimyli.

 

Gaisrininko vaidmenį atliko M. Nedzinskas, todėl juoko ir nepatogių situacijų tikrai netrūko. Kaip A. Pilypaitei pavyko susidoroti su neadekvačiu laidos kūrėjų elgesiu, TV3 televizijos žiūrovai galės įvertinti jau šį, trečiadienio, vakarą žiūrimiausiu laiku 21.00 val.

 

 „Aš – kino žvaigždė“ – trečiadieniais 21.00 val. per TV3!