„Tai buvo juodžiausia vasara mano gyvenime, kai mąsčiau apie karjeros nutraukimą, emigraciją ir sunkiai galėdavau pakilti iš lovos“, – jau šį vakarą 21 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prisipažins operos žvaigždė Viktorija Miškūnaitė (36 m.).

 

LR_TV_KP_V. Miskunaite su E. Zickumi

Muzikos kritikai šią solistę vadina daugiau, nei talentinga, tačiau Lietuvoje nuo šių metų pradžios scenoje gerbėjai ją mato retai. Vasarą pati Viktorija išdrįso paviešinti laišką, kuriame išliejo nuoskaudas ir atvirai užsiminė apie nesutarimus su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovybe. Neva dėl atsiradusios trinties ji ir negaunanti vaidmenų, o taip pat ir – pajamų. O jos du paauglius sūnus vienai auginančiai motinai tiesiog būtinos.

 

V. Miškūnaitė prasitarė, kad jos atvirumas jai kainavo brangiai, tačiau leistis į nemalonias detales ji nenori. Sako, karo niekam neskelbusi, jaučiasi taikiu žmogumi, todėl nori su visais palaikyti draugiškus santykius. Vis dėlto, viešėdama žurnalisto Edvardo Žičkaus studijoje ji net keliskart sunkiai tvardė emocijas. „Tiek daug atidavus teatrui ir liaupsių sulaukiant užsienyje, namuose pasijusti nereikalinga dėl užkulisinių dalykų yra labai skaudu“, – jau šįvakar prieš televizijos kameras kalbės operos žvaigždė.

 

Tačiau laidoje netrūks ir juoko bei itin asmeniškų pokalbių apie jausmus, santykius, šeimą. „Visada svajojau ištekėti“, – prisipažins Viktorija, kurios piršto tuoktuvių žiedas iki šiol taip ir nepapuošė. Įsimylėjo ji anksti. Širdin krito gerokai vyresnis jos muzikos mokytojas, aistringas romanas virto didžiule meile, iš kurios gimė du puikūs sūnus. Deja, šiems santykiams buvo lemta nutrūkti. Tai buvo pačios moters sprendimas. Nelengvas, sunkus, bet ilgai ir gerai apgalvotas. „Vis dar tikiu, kad ištekėsiu, nes noriu būti šeimos moterimi“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ šį vakarą atviraus operos solistė Viktorija Miškūnaitė ir netikėtai prisipažins širdyje jau puoselėjanti naujus jausmus.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.