Dar vasarą visą Lietuvą apskriejo netikėta žinia – daugkartinis Pasaulio, Europos ir Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionas, 33 metų Andrius Kandelis tapo įtariamuoju dėl vagystės iš prabangios rūbų parduotuvės. Bandytų pavogti prekių vertės suma – 322,88 euro. Visą šią istoriją gaubia daug mįslingų aplinkybių, nes parduotuvės apsaugininkų sulaikytas asmuo ėmė ir paspruko prieš pat atvažiuojant policijai. Darbuotojų tikinimu, sučiuptas žmogus neįtikėtinai panašus į A. Kandelį. Tą patvirtina ir vaizdo įrašai iš parduotuvėje esančių kamerų, tačiau kaltinamasis visa tai kategoriškai neigia tvirtindamas, kad tuo metu jis buvo Palangoje. Ką apie šį įvykį pasakė būrėjos Vaivos Budraitytės metamos kortos?

 

LR_TV_VP_Vaiva Budraityte apie Kandeli

„Iš tikrųjų kažkokia linija, tokia nelabai švari, yra. Bet šiuo atveju esu tikrai pakankamai kategoriška. Aš būčiau linkusi išteisinti arba likti neutrali šio jo poelgio atžvilgiu. Nes kartais būna, kai šimtu procentų iškart sakau, bet šiuo atveju, aš negalėčiau patvirtinti, kad jis kaltas. Jeigu nėra įrodyta, reiškia nieko nebuvo“, – žiūrėdama į kortas dėstė garsioji būrėja.

 

Taip pat laidoje žiūrovai išvys ir tai, ką Vaivos metamos kortos sako apie šimtus tūkstančių litų iš patiklių žmonių išviliojusią aiškiaregę Alą Naruševičienę, Radviliškyje girto sunkvežimio vairuotojo partrenktą policininkę, Šiauliuose girto policininko padarytą avariją, kurios metu jis įsirėžė į stotelę.

 

Unikali naujojo „Lietuvos ryto“ televizijos sezono laida, mistinės realybės dokumentika „Vaivos pranašystės“ jau šį ketvirtadienio vakar1 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ TV.

 

 

Mistinės realybės dokumentika ,,Vaivos pranašystės“ – ketvirtadieniais 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.