TV3 rudens sezono premjeros – kriminalinės komedijos „Bruto ir Neto“ pagrindiniai aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius prisijungė prie didžiojo muzikinio projekto „X Faktorius“ iniciatyvos – žaidimo internete „Daina mašinoje“. Dainą automobilyje originaliai atlikęs duetas tikina, kad tai – tik pradžia.

 

TV3_X_Faktorius_Daina_Masinoje_Bruto_ir_Neto_Sarunas_Banevicius_Jonas_Gricius

 

„Ši daina yra pirmasis mūsų singlas, jų bus ir daugiau. Kai su Jonu baigsime išdykauti ekrane, kursime roko grupę. Esame atviri grupės pavadinimo pasiūlymams“, – besišypsodamas kalba Š. Banevičius.

 

TV3_X_Faktorius_Daina_Masinoje_Bruto_ir_Neto_Jonas_Gricius

 

Aktoriai mašinoje nusprendė atlikti populiariojo dueto „The White Stripes“ hitą „Seven Nation Army“. Tiesa, originalius dainos žodžius Šarūnas su Jonu pakeitė lietuviškais – pačių kurtais.

 

Pasak Šarūno, niekas už juos pačius tobuliau nesukurtų dainos teksto. Nufilmuotame vaizdo įraše atsiskleidžia ne tik ypatingas dueto kūrybiškumas, bet ir Jono muzikiniai gabumai.

 

TV3_X_Faktorius_Daina_Masinoje_Bruto_ir_Neto_Sarunas_Banevicius

 

Nors sėdėdamas mašinoje jis groja tik bosine gitara, kolega Š. Banevičius išduoda, kad Jonas yra tikras žmogus orkestras, grojantis visų rūšių gitaromis ir dar būgnais.

 

„Visada smagu parodyti savo vokalinius ir muzikinius sugebėjimus publikai ir nesvarbu ar tai pokštas, ar rimtas koncertas“, – kiek surimtėjęs atkerta Š. Banevičius.

 

„Neto ir Bruto“ dueto pasirodymą jau galima pamatyti internete: http://play.tv3.lt/programos/zaidimai/643272?autostart=true.

 

„X Faktoriaus“ konkurse „Daina mašinoje“ gali dalyvauti kiekvienas norintis. Žaidimo sąlygas rasite naujienų ir pramogų portale tv3.lt: http://xfaktorius.tv3.lt/dalyvauk/daina-masinoje.

 

 

X Faktorius“ – jau greitai naujajame TV3 sezone!