„3 už Lietuvą“ sezonas jau atidarytas – vakar Klaipėdos „Švyturio“ areną sudrebino pirmosios sirgalių krepšinio turnyro kovos, kuriose fortūna šypsojosi komandai „Stropai“, įveikusiai visus konkurentus atrankinėse kovose ir rezultatu 4:2 palaužusiai žvaigždžių komandą: Virgilijų Alekną, Antaną Guogą, Vilių Tarasovą ir Eurelijų Žukauską.

 

TV3_3_uz_LT_Monikos_Rudytes_foto

 

„Nesupratome, kas įvyko, viskas staiga tarytum aptemo. Bandysime atsigauti ir išanalizavę žaidimą, išsiaiškinti kaip susidarė ši situacija, – po mačo šypsojosi V. Alekna. – Tačiau, kad ir kaip bebūtų, tenka pripažinti, kad konkurentai buvo stipresni.“

 

TV3_3_uz_LT_Monikos_Rudytes_foto_2

 

Žvaigždžių komandą įveikę „Stropai“ tapo Klaipėdos čempionais ir tęs savo kovą turnyro finalinėse kovose Kaune. Ten stos į akistatą su kitų miestų nugalėtojais ir rungsis dėl „3 už Lietuvą“ čempionų vardo bei kelionės į Europos vyrų krepšinio čempionatą.

 

„Šiandien įgyvendinome vieną savo svajonę, dabar sieksime, kad išsipildytų ir kita – pergalė finale“ , – šypsojosi „Stropų“ komandos atstovas Ovidijus. Jų kovą su žvaigždžių komanda tiesiogiai transliavo TV3 televizija ir portalas tv3.lt.

 

TV3_3_uz_LT_Monikos_Rudytes_foto_3

 

Atrankos varžybose, kurios visą dieną vyko greta „Švyturio“ arenos, „Stropai“ buvo nepralenkiami. Jie įveikė net šešias konkurentų komandas, tarp kurių – pirmojo „3 už Lietuvą“ sezono čempiono vadovaujama ekipa bei rungtynių pradžioje daugelio favoritais laikyti „Sedulos“ žaidėjai.

 

TV3_3_uz_LT_Monikos_Rudytes_foto_4

 

Dėl galimybės susirungti su žvaigždėmis atrankos turo finale besivaržiusios „Sedulos“ ir „Stropų“ komandos krepšinio aikštelėje žengė taškas į tašką, tačiau „Stropams“ galiausiai pavyko palaužti priešininkų gynybą bei išsiveržti į priekį. Turnyro arbitrui skaičiuojant paskutines kovos minutes, krepšį perskrodė taikliai paleistas „Stropų“ metimas iš vidutinio nuotolio, atnešęs komandai pergalę bei galimybę pasirodyti vakare arenoje. „Stropai“ kovą prieš „Sedulos“ komandą laimėjo rezultatu 6:4.

 

Vakare Klaipėdoje žvaigždžių komanda nebuvo linkusi nusileisti žaidžiantiems sirgaliams, tačiau „Stropų“ ekipa Klaipėdos „Švyturio“ arenos aikštelėje ir toliau sėkmingai žengė pirmyn. Žvaigždes jie įveikė rezultatu 4:2.

 

Žemaitijos krepšinio herojais šiandien tapusius „Stropus“ dar kartą išvysime „3 už Lietuvą“ turnyro finale, kuriame projekto geriausieji varžysis dėl kelionės į Europos vyrų krepšinio čempionatą Latvijoje.

 

Antrasis atrankos mūšis „3 už Lietuvą“ sirgalių laukia jau rytoj, liepos 31 dieną, Šiauliuose.  Geriausiųjų atrankos dalyvių susirėmimą su pramogų bei sporto pasaulio žvaigždėmis TV3 televizijos žiūrovai bei portalo tv3.lt vartotojai galės stebėti tiesiogiai – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinių varžybų su Australija metu. Susitikimo pradžia – 19.30 val.

 

„3 už Lietuvą“ – jau rytoj tiesiogiai per TV3 ir tv3.lt!