Muzikos padangėje neseniai pasigirdo skambi naujiena – debiutuojanti grupė „XL Plius“ skelbią karą lieknoms atlikėjoms. Dainos Bilevičiūtės, Donatos Virbilaitės ir Aušrinės Gerikienės, geriau žinomos „Tikrosios išdykėlės“ vardu, suburta grupė šįvakar griausmingai pasirodys nuotaikingoje TV3 laidoje „Svogūnų Lietuva“. Putlutėmis save vadinančios grupės lyderė D. Bilevičiūtė šmaikštaus: „Dabar madoje tik putlutės!“.

 

SL XLPlus2

 

Auksinio svogūno apdovanojimas „Moterys, už putlias!“ grupės „XL Plius“ narėms laidoje bus įteiktas tik po to, kai atlikėjos sudalyvaus pyragaičių valgymo lenktynėse. Pavalgyti mėgstančios dainininkės skanėstus studijoje kirs išsijuosusios.

 

„Nesusprogdinkite mūsų. Tai, kas liko, mes su savimi pasiimsime“, – kvatodama sakys pyragaičių valgymo čempione paskelbta „Tikroji išdykėlė“.

 

SL XLPlus3

 

Tuo tarpu Daina Bilevičiūtė prisipažins, kad ji labiau mėgsta mėsą. „Mes valgome ne pyragaičius, o mėsytę. Tai jei būtumėte patiekę mėsytes, tai konkursas būtų labiau pavykęs“,- juoksis dainininkė.

 

SL XLPlus4

 

Žinomos moterys laidoje sakys, kad užteks garbinti lieknas, į pripūstas barbes panašias gražuoles. Jos pasiryžo savo apvaliomis kūno formomis bei balsu užkariauti sceną ir pavergti visus Lietuvos ir užsienio gerbėjus. Atlikėjos pasakos, kad jau yra suplanuotas ne vienas koncertas ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje bei Turkijoje.

 

SL XLPlus5

 

„Mūsų grupėje moterys yra kitokios nei įprastas standartas Lietuvoje. Repertuaras mūsų taip pat bus visai kitoks. Mes trauksime ne tik „AC/DC“, „Scorpions“, bet ir pop stiliaus dainas. Putlutės kovos prieš kūdutes“, – laidos studijoje šmaikštaus D. Bilevičiūtė.

 

SL XLPlus6

 

Šį vakarą pramoginėje laidoje „Svogūnų Lietuva“ žiūrovų lauks naujos putlučių grupės „XL Plius“ repertuaro premjera, o D. Bilevičiūtė kaip visada pademonstruos savo išskirtinį stiliaus jausmą. Pirmajam grupės pasirodymui televizijoje dainininkė pasirinko ne tik biustą iki pavojingos ribos atidengiančią palaidinę, bet ir peršviečiamą sijoną.

 

SL XLPlus7

 

Pramoginis televizijos šou „Svogūnų Lietuva“ jau šį vakarą, 20.00 val., tik per TV3!