„Nuo pat paauglystės žengiu koja kojon su kritika, todėl dabar aš jos tikrai nebijau. Tegul kritikuoja“, – su tokiu ryžtingu nusiteikimu radijo ir TV laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė debiutavo kaip dainininkė legendiniame LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“. Ir iš tiesų, kritikos ji sulaukė jau pačioje pirmoje laidoje. Komisijai G. Martirosianaitės ir partnerio Jurijaus Veklenko pasirodymas pasirodė kiek per paviršutiniškas ir vaikiškas, tačiau jau šį sekmadienį mergina visus pritrenks ne tik puikiu pasirodymu, bet ir seksualiu įvaizdžiu.

 

Žvaigždžių duetai

 

Ateinantį sekmadienį duetas atliks ypač jausmingą Marijono Mikutavičiaus dainą „Bent valandai grįžkim atgal“, kurią jis atliko kartu su Juste Arlauskaite – Jazzu. Šįkart G. Martirosianaitės ir Jurijus Veklenko pasirodymas skirsis kaip diena ir naktis – abu paruošė ir įspūdingą choroegrafiją, o visi, buvę filmavimę, negalėjo atitraukti akių nuo pritrenkiančio G. Martirosianaitės įvaizdžio.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Antros laidos stichijų temai dainą išsirinkti padėjo pati Justė (Jazzu – past.). Tiesą sakant, išgirdau ją pirmą kartą tada ir supratau, kad tai viena geriausių lietuviškų dainų, kurias girdėjau pastaruoju metu. Nuo tos dienos pati ją iš malonumo klausiau šimtus kartų, ir iškart neliko abejonių, ką dainuosime“, – pasakojo G. Martirosianaitė.

 

Žvaigždžių duetai

 

Mergina neslepia, kad iki šio projekto ne tik nesimokė dainuoti, bet net ir nedrįsdavo to daryti prieš pačius artimiausius žmones. Ar jos nenuliūdino tai, kad prisistatymo laidoje komisiją dueto pasirodymą gerokai pakritikavo? „Po pirmos laidos emocijos buvo kuo geriausios, nustebinau pati save – kad neišsigandau pirmą kartą viešai dainuoti! Tad kiekviena laida man bus kaip didelė pergalė”, – patikino „Žvaigždžių duetų“ dalyvė.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Pradžioje su Jurijumi norėjome prisistatyti gaiviai, jaunatviškai, nuotaikingai. Tačiau antros laidos tema diktavo jau kitas emocijas. Mes ir patys siekiame kaskart pasirodyti kitaip, išlipti iš savo komforto zonos”, – komentavo ateinančio sekmadienio pasirodymą Gabrielė. Susumavus pirmos laidos rezultatus, G. Martirosianaitė ir J. Veklenko atsidūrė tik 7-oje vietoje – ar jų sprendimas nuotaikingą ir lengvą stilių pakeisti seksualia audra scenoje atneš daugiau komisijos ir žiūrovų palaikymo? Visi atsakymai ir ryškiausios emocijos – legendiniame muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!

 

Žvaigždžių duetai