Po ilgų bylinėjimųsi įvyko teisybė – boksininkas, olimpinis medalininkas  Evaldas Petrauskas po KK2 reportažo atgavo olimpiečio rentą. Evaldas rentos negavo metus, todėl pinigai į sąskaitą įkrito iš karto už visus metus.

 

530_1766_01.mov.02_49_01_13.Still001_800x450

Petrauskai gyveno labai sunkiai. Pastaruosius metus nuolat trūko pinigų, teko skolintis iš pažįstamų ir draugų. „Tuos visus metus praktiškai ir buvome skolose, reikia mokėti alimentus, reikia mokėti paskolas, buvo kreditai, teko skolintis, Gerai, kad turiu tikrų draugų, gerų, kurie man tikrai padėjo“, – laidoje KK2 šį antradienio vakarą, 19.30 val., aiškins Evaldas Petrauskas.

 

Į sąskaitą įkritus rentai už visus metus Evaldas nusprendė, kad reikia gyvent pagal tos dienos galimybes. Ir iškart nusipirko naują mašiną. 2010-ųjų „Lexus“ visureigį.

 

„Turėjome labai tokį gan prastą automobilį, kuris reikalavo daug ir priežiūros, finansų ir buvo grabas. Tai gavome rentą, iš karto greitai jo atsikratėm ir įsigijome naują sau miesto automobilį, tai dabar patogiai, gražiai važinėjamės“.

 

Dabartinė mašina atitinka lygį. Numerius Evaldas užsidėjo irgi išskirtinius: LTE 810

 

„Skaičiai 8 ir 10 tai yra 8 mėnesis 10 diena, tai mūsų vestuvių data, tą dieną mes susituokėme. O numeris, kai išsiverti, reiškia lietuvis Evaldas“, – aiškina Petrauskas.

 

Lig šiol Petrauskų šeimoje vairą sukiojo tik Evaldas, bet kai šeimos ūkyje atsirado „Lexus“, vairuot užsimanė ir Goda. Ir jau tris kartus neišlaikė vairavimo egzamino.

 

Atgauta Evaldo Petrausko renta, naujas automobilis ir šeimos vairavimo išbandymai – jau šį antradienio vakarą, 19.30 val., per LNK, laidoje KK2.