Šį, ketvirtadienio, vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Kelionė pas šamaną“ aiškiaregė  Irina  susitiks  su praeityje garsiu krepšininku Gintaru Einikiu. Vos pamačiusi legendinį krepšininką, moteris iš karto pasakė, kad jam nebuvo palikta jokių galimybių sėkmingai dirbti, turėti mylimą šeimą ir pinigų.

 

Kažkada G. Einikis garsėjo puikiu savo žaidimu krepšinio aikštelėje ir milžiniškais honorarais.  Irina įžvelgė, kad kažkas iš jam artimos aplinkos labai pavydėjo, linkėjo pikta, ir dėl to net ėmėsi juodosios magijos.

 

Irina kelias valandas valė G. Einikio namus nuo blogos energijos, paskui dirbo su pačiu krepšininku ir jo artimaisiais. Kad Irinos spėjimai apie juodąją magiją gali būti ne iš piršto laužti, patvirtino ir pats krepšininkas. Pasak Gintaro, jis yra radęs savo nuotrauką, panaudotą kažkokioms apeigoms. Rasta keistų daiktų jo namuose ir kitur, dėl ko galimai krepšininko gyvenimas ir pradėjo ristis į gilią duobę.

 

Praėjus kelioms dienoms po susitikimo su aiškiarege Irina, G. Einikis ne kartą skambino TV3 laidos „Kelionė pas šamaną“ kūrėjams ir sakė, kad jo gyvenimas iš karto labai pasikeitęs. „Dingo įtampa, nerimas, ryte atsikeliu linksmas, kupinas jėgų ir noro dirbti. Taip jaučiasi ir mano artimieji. Tokios geros nuotaikos nebeturėjau daugybę metų. Irina išvažiuodama parodė, kur galime rasti visą reikalingą informaciją, tai mus irgi labai palaiko“, – telefonu po filmavimo kalbėjo žinomas vyras.

 

Ką rado aiškiaregė Irina krepšininko aplinkoje? Kaip valė jo namus nuo juodosios energijos? Intriguojanti laida „Kelionė pas šamaną“ – šįvakar 20.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

 

„Kelionė pas šamaną“ – ketvirtadieniais 20.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!