Šio trečiadienio pavakarę 17.35 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ Daina Bilevičiūtė ir kitos moterys kalbės apie seksualumą. Anot dainininkės, lietuvaitės moterys per daug anksti save nurašo bei nesijaučia tikromis moterimis.

 

YKY_Bileviciute (Small)

 

Daina laidoje kalbės, kad didžioji dalis Lietuvos po jos skandalingų fotosesijų ant jos išsilieja, tačiau ji jau prie to pripratusi ir džiaugsis, kad kai nusifotografavusi pusnuogė sulaukė ne vieno vyro prašymo atsiųsti daugiau nuotraukų, o kai kurios vyresnės moterys taip pat ryžosi tokioms fotosesijoms.

 

yky_dainys (Small)

 

Taip pat Daina atskleis, kad šiais metais ji ketina Lietuvą nustebinti dar kartą – ją susirado verslininkas iš Kauno ir pasiūlė nusifotografuoti nuogai. Moteris šios avantiūros neatsisakė!

 

yky_moterys (Small)

 

Kita laidos dalyvė – 64 metų Aurelija. Moteris pasakos, kad vasarą visuomet stengiasi dėvėti trumpą sijonuką. Aurelija sakys, kad šiuos naujus metus ji su draugais sutiko klube, kur pati organizavo visą šventę Druskininkuose.

 

Urologas prof. Balys Danys laidoje kalbės, kad kai moterims sukanka 55 metai, jos pradeda „kvailioti gerąja prasme“. Anot profesoriaus, moterys labai sunkiai išgyvena menopauzę, o būtent tuo metu ji pasibaigia. Gydytojas sakys, kad moterys tuo metu pradeda džiaugtis gyvenimu, kadangi vaikai jau būna užauginti. Moterys pasidažo plaukus, pasitempia raukšles, nuvažiuoja į Egiptą ir parsivežą jauną vyrą, bet tuo metu susiduria su problema – pradeda reikėti moteriškos „viagros“.

 

Visą „Yra, kaip yra“ laidą žiūrėkite šiandien 17 val. 35 min. per LNK.