Vaikai gimdo vaikus – tokia žiauri šalies realybė priverčia nusipurtyti ne vieną. Ką daryti, kai tau tik 22-eji metai, o tu jau priėmei aibę neteisingų sprendimų ir nežinai kaip kapstytis iš absoliučios socialinės bei finansinės duobės? BTV projektas Išgyvenk, jei gali“ šią savaitę šokiruos – žymus šokėjas, renginių vedėjas ir buvęs pop grupės Džentelmenai narys Tada Rimgaila leisis į neįmanomą misiją.

 

PS Tadas Rimgaila

 

Iš Klaipėdos kilęs garsus vyras eksperimentui grįš į savo gimtinę ir ten visa savaitę praleis su itin jaunos mamos Erikos šeima. Visa problema ta, kad šį kartą į avantiūrą besileidžiančiam garsiam žmogui savaitę pasirūpinti šeima reikės be pinigų. To laidoje dar niekada nebuvo. Jaunos mamos situacija itin sudėtinga – moteriai kas mėnesį lieka 29 eurų skola arba minus 7,25 eurai per savaitę.

 

PS Tadas Rimgaila

 

Ar įmanoma šeimą aprūpinti absoliučiai be pinigų? Iš ko gyvena jauna mama? Tai tik keli klausimai, į kuriuos atsakymą bandys rasti garsus šokėjas. O kur dar nuolat rėkiantys vos 1,5 metų mergytė ir 3 metų berniukas, kuriais T. Rimgailai reiks pasirūpinti vienam.

 

PS Tadas Rimgaila

 

Kritinės situacijos žiūrovams ilgai laukti neprireiks. Jau antrąją dieną Tadas pratrūks. „Jie veda mane iš proto. Jie verkia, krenta ant žemės. Čia yra absoliutus košmaras. Aš suprantu, kad čia vaikai, bet kai pas jų neturiu man žiauriai sunku. Aš jau labai noriu namo“, – atviravo išsigandęs vyras. Ar sugebės T. Rimgaila pabaigti socialinį eksperimentą?

 

PS Tadas Rimgaila

 

Atmosfera laidoje kais, mat suprasti jauną mamą sunku ne tik avantiūrą priėmusiam garsiam vyrui, bet ir ekonomistei Aušrai Maldeikienei. Specialistė pirmą kartą taip kritiškai vertins vargstančią šeimą ir pateiks iš tiesų šokiruojančių išvadų.

 

Gyvenimo nuskriausta naivi mergina dar būdama septyniolikos, susipažino su pirmuoju savo vyru, tačiau netrukus jis pateko į įkalinimo įstaigą. Kad būtų paleistas į laisvę anksčiau, vyras paprašė Erikos pagimdyti vaiką, o ji, tikėdama amžina meile, naiviai sutiko. Gimus pirmajam vaikui vyras dingo, bet tuo Erikos problemos nesibaigė. Netrukus moteris internetu susipažino su dar vienu vyriškiu. Jiems gimė dukrelė. Tačiau istorija pasikartojo – antrasis laidos dalyvės draugas dingo.

 

Dabar vieniša mama viena pati augina du mažamečius vaikus. Moteris pavydžiai stebi bendraamžes ir sako, kad paskutines atostogas turėjo mokykloje. Galbūt išvargusiai ir pasimetusiai mamai padės trumpas atokvėpis nuo bauginančios rutinos?

 

Ar pavyks nepailstančiam šokėjui T. Rimgailai išgyventi su šeima visą savaitę? Ar sugebės garsus vyras rūpintis vaikais be pinigų? Kokių patarimų pateiks kandžioji ekonomistė A. Maldeikienė? Visi atsakymai laidoje „Išgyvenk, jei gali“ per BTV šį trečiadienio vakarą 20 val.