Tris dešimtmečius Lietuvą linksminęs grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys ką tik nuėmė pirmąjį savo derlių. Prieš metus ekologišką ūkį įsteigęs muzikantas dabar daugiau laiko leidžia nuosavame ūkyje Radviliškio rajone nei koncertų salėse.

 

Valdas_Burnys_Nuo_Iki (Small)

 

„Gyvenime yra etapai, mokaisi mokykloje, studijuoji, dirbi, po to šeima, dar kažką darai ir prieini tokį gyvenimo etapą, kai dar kažko reikia. Tai štai sugalvojome ūkininkauti, tęsti savo šeimos tradicijas,“ – kaip žvaigždė tapo ūkininku, LNK laidai „Nuo… Iki…“ šį pirmadienio vakarą 20 val. pasakos garsus muzikantas.

 

valdas_Burnys_Nuo_Iki2 (Small)

 

Anksčiau Valdelis ne kartą yra atviravęs apie linksmus grupės „Išjunk šviesą“ laikus, vakarėlius ir besaikį alkoholio vartojimą. Dabar jis sako: valdžia tokia, kad norėdamas nenusipirksi. Kai jis baigia ūkio darbus, alkoholio paprasčiausiai nebegausi. „Be abejo, mėgstu ir vyno paragauti, turiu kaimyną, kuris gamina puikų naminį serbentų vyną. Tai kartkartėmis, kai baigiam darbus dirbti, paragaujame. Bet tai – praeitas etapas“, – laidoje „Nuo… Iki…“ atviraus Valdelis.

 

Valdas_Burnys1_Nuo_Iki (Small)

 

Trisdešimtyje hektarų žemės dabar ūkininkauja visa Valdo šeima: vaikai ir žmona Aušra, vyrą lydėjusi scenoje, o dabar kartu atsikrausčiusi į kaimą. „Mane žmona myli, ji visiška vilnietė, aš tai iš kaimo kilęs. Bet matot, ką meilė daro“, – juokiasi Valdas.

 

„Nežinau, ką jums pasakojo Valdas, bet viskas buvo atvirkščiai,“ – sako Valdo žmona Aušra. Pasirodo, tai ji privertė vyrą atvykti į kaimą. Ūkiškas Valdo Burnio gyvenimas – jau šį pirmadienį 20 val. laidoje „Nuo… Iki…“ per LNK.