Naujame TV3 televizijos sezone šeimas prie ekranų burs ypatinga premjera „Kempas ir draugai“. Edukacinė laida žadins šeštadienio rytais 8.30 val. Joje kaskart lauks nuotykių kupina kelionė kemperiu, vardu Kempas, kuriame tilps visi nauji žiūrovų draugai: nuotykių ieškotojas Tep lep, jo vaikai Atomas ir Beta bei pagrindiniai laidos herojai – supergalių turintys mažieji.

 

TV3_Kempas_ir_draugai_FOTO_Irma_Adomaitiene

 

Talentingo aktoriaus Vytauto Kontrimo kuriamas personažas Tep lep kartu su vaikais superherojais įsitrauks į įvairiausius nuotykius ir veiklas – gamins, kurs, išdykaus, ragaus, pieš, karpys, domėsis, kalbėsis. Tep lep šeimininkaus Kempo virtuvėlėje ir kūrybinių darbelių erdvėje, ves pokalbius su svečiais, talkins vaikams.

 

TV3_Kempas_ir_draugai_FOTO_Irma_Adomaitiene_2

 

Mažiesiems žiūrovams kemperis arba tiesiog namelis ant ratų vardu Kempas šeštadienio rytais atvers stebuklingas duris, pro kurias patenkama į magijos ir fantazijos pasaulį. Ten įkurtoje paslaptingoje laboratorijoje už nuolat užrakintų durų šeimininkaus Tep lep vaikai Atomas ir Beta. Jie visada pasinėrę į mokslinių žinių pilnus eksperimentus, o kartais ką nors taip susprogdina, kad visas Kempas dreba. Ir tuo magija tikrai nesibaigia.

 

TV3_Kempas_ir_draugai_FOTO_Irma_Adomaitiene_3

 

Laidos pagrindiniai herojai – vaikai, susirinkę, iš visos Lietuvos, jau visai nesidrovi filmavimo kamerų. Drąsos jiems suteikia ir laidoje įgyjamos supergalios. Filmavimo darbams įsibėgėjus, prie komandos jungiasi vis daugiau žmonių.

 

TV3_Kempas_ir_draugai_FOTO_Irma_Adomaitiene_4

 

Ypatingus vaikus įamžino fotografė, savo vyro dainininko Lino Adomaičio muzikos vadybininkė Irma Adomaitienė. Keliones dievinanti, muzikos industrijoje dirbanti, bet didžiąją dalį laiko praleidžianti prie fotoaparato objektyvo, Irma prisimena, kad dar paauglystėje šešėliuose pradėjo ieškoti formų ir įdomių kampų. Fotografijos aistra jos neapleidžia iki šiol. Pastaruoju metu įkvėpimo ji ieško vaikų emocijose.

 

TV3_Kempas_ir_draugai_FOTO_Irma_Adomaitiene_5

 

TV3_Kempas_ir_draugai_Irma_Adomaitiene

 

„Fotografija man ir laisvalaikis, ir darbas, kuris be galo patinka, – sako į laidos „Kempas ir draugai“ komandą įsiliejusi I. Adomaitienė. – Kažkaip pati savyje dar atrodo nemažai ir vaiko turiu, tiesiog randu bendrų žodžių, emocijų ir susikalbu.“

 

TV3_Kempas_ir_draugai_FOTO_Irma_Adomaitiene_6

TV3_Kempas_ir_draugai_Irma_Adomaitiene_2

 

Paklausta, ar vaikus fotografuoti lengviau nei suaugusius, Irma šypteli: „Kaip kada. Man labai patinka vaikus fotografuoti, tad negaliu sakyti, kad lengviau ar sunkiau. Kitąkart ir suaugusių tokių būna, kurie sunkiau pasiduoda, sunkiau atsiskleidžia mano obiektyvui. Patinka vaikų nuoširdžios emocijos, jų tikrumas, jų natūralus laisvės pojūtis. Jie labai fotogeniški.“

 

TV3_Kempas_ir_draugai_FOTO_Irma_Adomaitiene_7

TV3_Kempas_ir_draugai_Irma_Adomaitiene_3

 

„Kempas ir draugai“ – nuo rugsėjo 3 dienos šeštadieniais 8.30 val. per TV3!