Gintarė Gurevičiūtė pažadėjo: nuotykių dienoraščiuose iš prabangios Filipinų salos Boracay  bus visko. Ir iš tikrųjų jau pirmojoje LNG GO interneto projekto „Bus visko“ serijoje trys gražuolės su kaupu viršijo interneto TV žiūrovų lūkesčius. LNK laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ir jos draugės Simona Albavičiūtėbei Silva Rindzevičiūtė prabangiame SPA nusimetė drabužėlius, pademonstruodamos Filipinų saulės išbučiuotus kūnus.

 

vlcsnap-2015-03-12-11h01m02s104_1680x945

Merginos pirmoje laidoje, kaip buvo žadėjusio, atskleidė Borocay salos prabangą. Jos apsilankė pačiame brangiausiame salos TIRTA SPA masažo salone. Merginoms buvo atliktas masažas su karštomis jūros kriauklėmis.

 

Trys seksualios gražuolės taip pat pravėrė prabangios vilos, kurioje gyvena kelias savaites, duris. Para šioje viloje kainuoja 600 dolerių už parą. O jeigu šią vilą norėtumėte įsigyti, už ją tektų sumokėti daugiau kaip 4 milijonus dolerių. Merginos jautėsi itin saugiai, nes jų vilą kiaurą parą saugojo apsauga ir net 6 šunys.

 

„Apsauga šioje vilų zonoje yra būtina, nes tai kvartalas, kuriame gyvena mafija, o šalia dažnai vyksta ir susišaudymai“, – įspūdžiais dalinosi Gintarė Gurevičiūtė.

 

Filipinai garsėja savo perlais, todėl merginos atskleidė ir subtilybes, kaip atskirti tikrus nuo padirbtų perlų.

 

Trijų seksualių merginų nuotykių vaizdo dienoraščiuose  bus visko – nuo ašarų ir kraujo, nuo interviu su lytį pakeitusiomis prostitutėmis iki vietinių delikatesų -neišsiritusių viščiukų ragavimo.

 

Gintarė, Simona ir Silva su interneto televizijos LNK GO lankytojais dalinsis savo nuotykiais bei įspūdžiais, parodys šalies tradicijas, pramogas, skurdą, prabangą ir naktinį gyvenimą naujame internetiniame projekte „Bus visko“.

 

Pirmoji serija – http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/bus-visko/ziurek-bus-visko-1