Trileriai – žanras, kurį Lietuvos skaitytojai itin mėgsta, o leidyklos noriai leidžia. Tačiau ne visos šio žanro knygos vienodos. Vieni trileriai primena veiksmo filmus, kiti kuria lėtą įtampą. Yra ir tokių psichologinių istorijų, kurios gvildena šeimos santykius.

 

pexels-andrea-piacquadio-3755755

Žudikai vyrai, neištikimi partneriai, intrigos, nutylėjimai ir melai… Tokios temos dominuoja knygose, kurias rekomenduoja knygynas Patogupirkti.lt. Šios trys istorijos gali nutikti kiekvienam! Išlikite budrūs!

 

1. Adele Parks „Melas, melas, melas“

 

„Sunday Times“ bestselerių autorė Adele Parks visada sugeba nustebinti painiais siužetais ir netikėtu veikėjų elgesiu. Knyga „Melas melas melas“ nagrinėja tamsias šeimos santykių kerteles.

 

Mokytojos Deizės ir interjero dizainerio Saimono santuoka atrodo ideali. Jie net susilaukia dukters, apie kurią ilgai svajoja. Tiesa, Saimonas per daug geria, o po netikėto įvykio atsiduria kalėjime. Tobula šeima ima byrėti.  Knygoje itin daug paslapčių, o pagrindinės temos: žlunganti santuoka, nevaisingumas, alkoholizmas, smurtas, tėvystė.

 

2. Kimberly Belle „Mano brangioji žmona“

 

Trilerių meistrės Kimberly Belle knyga „Mano brangioji žmona“ pasakoja apie moterį, kuri paspruko nuo savo vyro. Taip pat apie vyrą, kurio žmona pradingo. Tiesa, skaitytojams neaišku, ar šios moterys yra tas pats asmuo.

 

Autorė skaitytojus vedžioja už nosies ir kai jau atrodo, kad viskas aiškėja, ima ir supainioja dar labiau. Atrodo, kad meluoja visi veikėjai. Romane nagrinėjamos smurto šeimoje temos. Talentinga autorė sukūrė greito tempo istoriją, kuri neleidžia atsikvėpti nė akimirkai.

 

3. Gregg Olsen „Lovoje su melagiu“

 

Autorius šiame trileryje taip pat pina painų siužetą, kuriame nagrinėja šeimų santykius ir įvairius melus. Jis klausia, ar gerai pažįstate žmogų, su kuriuo susiejote savo likimą?

 

Adamas ir Sofi išvažiuoja pailsėti turistinėje trobelėje. Vyras, besiirstydamas valtele su dukra, pamato, kaip kažkas pagrobia jo žmoną. Šį įvykį tirianti policija į jo liudijimą žiūri skeptiškai, tačiau kur dingo Sofi? Netrukus randamas jos kūnas, o įtarimai krenta ant Adamo… Tačiau, ar gali būti, kad su šia istorija susijusi ir kaimyniniame namelyje poilsiaujanti pora? Tad, kas gi tas melagis lovoje?