Gražiausios Lietuvos merginos titulu galinčios pasigirti Simonos Burbaitės laukia jai visiškai neįprastas iššūkis. Birželio 28 dieną Vilniaus Vingio parke mergina varžysis ne grožio konkurse, o bėgimo varžybose. Simona dalyvaus tik moterims skirtame bėgime. Tapusi šio bėgimo ambasadore TV3 laidos „Sportuok su mumis“ filmavime ji susipažino su profesionalia ilgų nuotolių bėgike, olimpiete maratonininke Rasa Drazdauskaite.

 

TV3_SSM_Simona_Burbaite_Rasa_Drazdauskaite

Merginos netruko rasti bendrą kalbą ir bėgiodamos parko takeliais be vargo įveikė daugiau nei penkis kilometrus.

 

„Buvau tvirtai nusprendusi, kad bėgime įveiksiu 3 kilometrus, tačiau kuo daugiau bėgioju, tuo labiau pasitikiu savo jėgomis. Po treniruotės su Rasa apsisprendžiau ir savo nuomonės nebekeisiu: varžybų dieną įveiksiu ilgiausią – 6 kilometrų – distanciją. Tikrai žinau, kad galiu“, – įsitikinusi gražuolė.

 

S. Burbaitė TV3 laidos žiūrovams jau šį sekmadienį 10.00 val. prisipažins, kad bėgimas niekada nebuvo jos mėgstamas užsiėmimas, tačiau kuo daugiau mergina sportuoja, tuo labiau įsitraukia. Treniruotėje su profesionale Simona gavo daug naudingų patarimų, ir jie, pasak jos, padėjo išspręsti iki šiol ramybės nedavusias problemas.

 

„Bėgant man kartais pradeda skaudėti šoną. Rasa paaiškino, kodėl taip yra, ir davė patarimą, kaip įveikti skausmą nesustojus. Atrodo, smulkmenos, bet kuo daugiau turi žinių, tuo ir bėgioti yra maloniau“, – po treniruotės sakė šypsodamasi S. Burbaitė.

 

Maratonininkė R. Drazdauskaitė džiaugiasi, kad vis daugiau merginų ir moterų atranda sportą. Puoselėti kūno linijas vien dietomis ir alinimusi, pasak jos, yra visai neveiksminga. Žymiai efektyvesnių rezultatų galima pasiekti sportuojant. „Bėgdamos su Simona daug kalbėjomės apie dietas. Iš tiesų ji ir pati gali patvirtinti, kad sportuojant kūnas daug greičiau tvirtėja ir geriau atrodo, nei kankinantis. O jeigu pavyksta jausti malonumą bėgant, tai iš viso čia yra pats geriausias būdas rūpintis savo sveikata“, – įsitikinusi maratonininkė.

 

Ji taip pat dalyvaus moterų bėgime. Simonos tikslas – kirsti finišo liniją, tuo tarpu Rasa galvoja apie prizininkių pakylą. Kaip naujokė ir profesionalė ruošiasi bėgimo varžyboms – bus galima pamatyti jau šį sekmadienį laidoje „Sportuok su mumis“ 10.00 val. per TV3.

 

„Sportuok su mumis“ – sekmadieniais 10.00 val. per TV3!