Ar kada nors pastebėjote, kad kai kurie kvapai pakelia nuotaiką, o kiti – ne? Kiekvienas aromatas turi specifinį poveikį kūnui ir sielai ir kiekvienas kvapas turi tam tikrą ryšį su konkrečiu Zodiako ženklu. Taigi, nuotaiką pagerinti galima, pasirinkus kvepalus, tinkančius jūsų Zodiako ženklui! Nežinote, kas tinka jums pagal žvaigždes? Skaitykite toliau! Teisingai parinktas aromatas padeda pakelti nuotaiką ir paskatinti pozityvų požiūrį į gyvenimą. Ilgainiui kvapų terapija gali net padėti sustiprinti stipriąsias jūsų Zodiako ženklo savybes ir pasiekti harmoniją.

 

aromatai

12 Zodiako ženklų ir jiems tinkamiausi aromatai:

 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Avino ženklo atstovams? Trumpai tariant, pikantiški (aštrūs) gėlių. Mėtos tinka įkvėpimui, o frankincenso derva arba ladanas padeda atkurti kūno ir sielos pusiausvyrą, taip pat padeda tapti kantresniems.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Jaučio ženklo atstovams? Trumpai tariant, rožės, sausmedžiai, magnolijos. Šio ženklo atstovams rekomenduojama išbandyti pačiulų aromatą, nes jis padeda padidinti pasitikėjimą savimi ir savigarbos jausmą, gali net suteikti harmonijos santykiuose.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Dvynių ženklo atstovams? Trumpai tariant, levandos, kvapusis pelėžirnis, mėtos. Tinka levandos, kurios padeda sumažinti įtampą, bergamotės, kurios ramina ir harmonizuoja jausmus bei pojūčius.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Vėžio ženklo atstovams? Trumpai tariant, santalų, kiparisų, kokosų. Palaikyti gerą, stabilią nuotaiką gali padėti miros, ramunėlės. Pozityvia energija pakrauna jazminų aromatas.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Liūto ženklo atstovams? Trumpai tariant, apelsinų žiedų. Citrinų ir apelsinų aromatai padeda pagerinti dėmesio koncentraciją, sumažinti sumišimo jausmą, išvalyti mintis ir atgauti dvasinę pusiausvyrą.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Mergelės ženklo atstovams? Trumpai tariant, bergamotės. Šalavijai gali padėti nuo depresijos ir panikos priepuolių, o verbenos padeda sumažint stresą ir emocinį nuovargį.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Svarstyklių ženklo atstovams? Trumpai tariant, vanilė. Santalų eterinio aliejaus aromatas tinka giliai meditacijai, atpalaiduoja ir suteikia šarmo kasdieniniame gyvenime, mažina depresiją, stresą ir baimes. Čiobreliai stiprina ir atkuria gyvybingumą.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Skorpiono ženklo atstovams? Trumpai tariant, gardenijų, snapučių, tuberozų. Rozmarinai ir imbierai stimuliuoja protą ir mažina nuovargį, kylantį dėl stiprių ir staiga prasiveržiančių Skorpionų emocijų.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Šaulio ženklo atstovams? Trumpai tariant, jazminai, kadagiai, cinamonas. Beribį optimizmą padeda subalansuoti kadagių aromatas, kuris valo mintis, stimuliuoja ir stiprina nervus, o bergamotės tinka, nes padeda pagerinti nuotaiką.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Ožiaragio ženklo atstovams? Trumpai tariant, kvapieji auksabarzdžiai. Eukaliptai ramina protą, o kiparisai – nervus. Šie aromatai gali padėti Ožiaragiams sėkmingai siekti viršūnės. Jie suteikia ryžto ir sustiprina jėgas, reikalingas išsikeltam tikslui pasiekti.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Vandenio ženklo atstovams? Trumpai tariant, citrininė aloyzija. Verbenos padeda išvaikyti slogias mintis, padeda nuo depresijos. Šis aromatas suteikia drąsos, ryžtingumo ir stiprybės, susidūrus su nelaimėmis ir sunkumais.
 
 • Kokius aromatus rekomenduojama rinktis Žuvys. Trumpai tariant, kvapioji kananga. Jazminų aromatas padeda sumažinti depresiją ir pagerinti nuotaiką, o rožių kvapas padeda nuraminti protą ir pakelti dvasią.