Neįtikėtina, kaip lengva pamiršti svarbiausius dalykus gyvenime. Įtempta dienotvarkė ir kasdieninė rutina lemia, kad smegenys pradeda veikti autopilotu. Dažniausiai gyvenimas vyksta ne taip, kaip norite, kai pamirštama tai, kas iš tikrųjų yra svarbiausia. Tačiau gyventi, vadovaujantis svarbiausiomis gyvenimo tiesomis, gali būti sudėtinga. Ypač tada, jei jos nuolat primena, kad einama ne ta kryptimi.

 

gyvenimas

10 fundamentalių tiesų, kurios pakeis jūsų gyvenimą:

 
  • Prieš didelę sėkmę dažnai būna didelė nesėkmė. Tikrosios sėkmės patirti niekada nepavyks, kol neišmoksite įvertinti nesėkmių. Klaidos grindžia kelią į sėkmę, nurodydamos, kad einate ne tuo keliu. Didžiausi proveržiai įvyksta tada, kai žmogus jaučiasi labiausiai sužlugdytas ir įstrigęs. Tai priverčia pradėti mąstyti kitaip, kad būtų galima rasti geriausią sprendimą.
 
  • Būti užsiėmusiu nelygu būti produktyviam. Apsidairykite aplinkui. Visi atrodo tokie užimti – nuolat laksto iš vieno susitikimo į kitą, net neturi kada atrašyti į el. laiškus. Tačiau kiek iš jų yra iš tikrųjų sėkmingi ir produktyvūs? Sėkmė ateina ne dėl judėjimo ir aktyvumo. Ji ateina iš gebėjimo susikoncentruoti ir išnaudoti laiką efektyviai ir produktyviai. Visi turi tas pačias 24 valandas. Tad išnaudokite jas išmintingai.
 
  • Asmens vertė gali būti matuojama pagal tai, kokie kiti žmonės jį supa. Reikėtų stengtis save apsupti įkvepiančiais žmonėmis. Jeigu supa žmonės, kurie, atrodo, kad temptų žemyn, reikėtų pagalvoti, ar tikrai verta su jais tęsti santykius. Gyvenimas yra per trumpas būti su žmonėmis, kurie mažina savivertę, verčia nerimauti, neįkvepia ir skatina būti tokiais pat nuobodžiais kaip ir jie.
 
  • Žmogus gyvena tokį gyvenimą, kokį susikūrė. Jūs nesate aplinkybių auka. Niekas negali priversti jus priimti sprendimus ir veikti taip, kas prieštarauja jūsų vertybėms ir moralei. Aplinkybes, kurias dabar patiriate, patys ir susikūrėte. Ateitis priklauso tik nuo jūsų. Jeigu jaučiatės įstrigęs, tai greičiausiai dėlto, kad bijote rizikuoti, kad pasiektumėte savo tikslus ir įgyvendintumėte svajones.
 
  • Baimė yra pagrindinis apgailestavimų šaltinis. Gyvenimo saulėlydyje greičiausiai gailėsitės dėlto, ko nepadarėte, nors galėjote. Todėl nereikėtų bijoti rizikuoti, kol vis dar esate kupini gyvybinių galių.
 
  • Žmogui nereikia laukti atsiprašymo, kad galėtų atleisti. Gyvenimas bus daug gražesnis, išmokus atlaidumo net tiems, kurie neatsiprašo. Nuoskaudos ir negatyvūs įvykiai temdo dabarties laimę. Neapykanta ir pyktis yra emociniai parazitai, kurie naikina gyvenimo džiaugsmą.
 
  • Asmens savivertė turi sklisti iš vidaus. Kada malonumo jausmas arba pasitenkinimas matuojamas, lyginant su kitais, žmogus nustoja būti savo likimo šeimininku. Kai dėl ko nors jaučiatės gerai, neleiskite, kad kitų nuomonės ir pasiekimai nukreiptų jūsų dėmesį.
 
  • Gyventi reikia šia akimirka. Kaltės jausmas ir nerimas yra jausmai, kurie kartina būtį, bet nieko nekeičia. Reikėtų susitaikyti su tuo, kas buvo praeityje ir tuo, kas bus ateityje ir gyventi čia ir dabar.
 
  • Gyvenimas yra trumpas. Niekas nėra garantuotas, kad sulauks rytojaus. Kai kas nors netikėtai miršta, tai paskatina kitus susimąstyti apie tai, kas iš tikrųjų yra svarbu, kaip leidžiamas laikas, kaip elgiamasi su kitais žmonėmis. Netektis yra skaudus priminimas, kad reikia branginti kiekvieną akimirką.
 
  • Pokyčiai yra neišvengiami, todėl juos reikia vertinti. Pripažinkite tai sau. Gyvenimas nesustoja. Jis nuolat kinta. Reikėtų tai vertinti, juo mėgautis, kol tai, kas gera, dar nesibaigė.