Istorija apie lietaus žmogų nebuvo išgalvota. Visos legendos turi realų pagrindą.1983 metais ji nutiko iš tikrųjų. Vieną dieną, kai Donio Dekerio namuose Pensilvanijoje svečiavosi artimi draugai, Bobas ir Dženė Kiferiai, pradėjo dėtis keisti dalykai.

 

Tuomet Donis patyrė transo būseną, kurios metu nuo sienų pradėjo lašėti vanduo. Kambaryje ėmė dulksnoti migla. Nežinodami ką daryti ,vaikai paskambino namų šeimininkui. Tačiau atvykęs jis buvo taip pat be galo nustebintas šio fenomenalaus reiškinio. Kad ir kaip būtų keista, vamzdžiai vandens neleido.

 

Tirti paslaptingą reiškinį ėmėsi policija. Tyrimui paskirti dveji policininkai buvo apstulbinti iš niekur atsirandančios miglos ir lietaus lašų. Tačiau policijos vyresnybei tai nepatiko ir jie įsakė apie įvykį niekam neprasitarti. Tačiau tik iki tol, kol Donis su draugais nuėjo į vietinį restoraną. Staiga jiems besėdint, pradėjo lyti virš jų, maitinimo įstaigos viduje. Išsigandęs restorano savininkas įtikėjo, kad Donį apsėdo piktosios dvasios ir jam reikia atlikti egzorcizmo seansą.

 

Donis Dekeris pateko į kalėjimą, tačiau net kalėjimo celėje sugebėjo sukelti lietų. Kalėjime jis išmoko valdyti savo gebėjimą: sukelti lietų kada tik panorėjęs. Nuo lietaus, kurį jis sukėlė, kartą kiaurai permirko budintis kalėjimo prižiūrėtojas. Nekilo jokių abejonių, kad – tai ne iliuzija, tačiau šios paslapties iki šiol niekas negali paaiškinti.