Šį, penktadienio, vakarą 16.30 val. TV3 laida „Vilnius gyvai“ ruošia gerą spyrį tiems, kurie rauda dėl savo kasdienės rutinos, tačiau nesistengia nieko keisti. „Prieš šventes, kai daug kalbama apie visokius stebuklus ir kai nebežinai, kaip čia viską daryti naujai ir geriau, labai padeda tikri herojai ir realūs jų gyvenimo pavyzdžiai. Todėl šįkart į laidą pasikvietėme žmones, kurie yra patyrę įvykių, pakeitusių jų gyvenimą kardinaliai“, – atskleidžia laidos prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Lemtingi_ivykiai_Stilius_FOTO_PRO TV3_Vilnius_gyvai_Lemtingi_ivykiai_Stilius_FOTO_PRO

 

Ar lengva viską nubraukti ir pradėti nuo nulio? Daug šalto ir karšto matęs buvęs verslo magnatas, dainininkas Romas Bubnelis ir buvusi lietuviškoji Anna Wintour, o dabar – entuziastinga jogos propaguotoja Eva Tombak neslėps: pradėti naują gyvenimą po to, kai jau patogiai sėdėjai savo kėdėje, iš tiesų velniškai sunku.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Lemtingi_ivykiai_Ieva_Stasiuleviciute_Rimas_Bruzas_FOTO_PRO

 

O jei tai reikėtų daryti su kito žmogaus – donoro – širdimi? Apie tai papasakos „Vilnius gyvai“ vedėjų Rimo Bružo ir Ievos Stasiulevičiūtės trečiasis pašnekovas – Rimvydas  Vekerotas, prieš 9 metus susirgęs paprastu gripu, kuris, deja, prasidėjus komplikacijoms virto žūtbūtine kova už gyvybę.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Lemtingi_ivykiai_Stilius_FOTO_PRO

 

„Tie žmonės – lyg filmų herojai. Tik nežinai, kokiam žanrui jų filmą priskirti, nes ten yra ir kriminalinės komedijos, ir detektyvo, ir sentimentalios klasikos, kai norisi išsitraukti nosinaitę“, – sako „Vilnius gyvai“ vedėja I. Stasiulevičiūtė.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Lemtingi_ivykiai_Stilius_FOTO_PRO

 

Ievos vedamoje stiliaus pokyčių rubrikoje šįkart susitiks dvi damos, kurios šiuo metu taip pat laukia didžiojo įvykio – vaikelio gimimo. Būsimoms mamoms stilių kurs asmeninis „Ozo“ stilistas Joringis Šatas ir vienas gerbiamiausių stilistų Lietuvoje – Kęstas Rimdžius.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Lemtingi_ivykiai_Stilius_FOTO_PRO

 

Beje, pastarojo lauks kalėdinis siuprizas: jo modeliu taps žavi šviesiaplaukė Gintarė, buvusi TV3 projekto „Aš – stilistas!“ dalyvė, kurią tuometinis komisijos narys K. Rimdžius išsiuntė namo jau per pirmąją laidą!

 

Ar dabar besilaukianti moteris jaučia kartėlį dėl jai greitai pasibaigusio projekto? O gal jie su Kęstu taikiai ir džiugiai ruošis žiemos šventėms, komplektuodami aprangos derinius būsimoms mamoms? Visa tai parodys didžiųjų įvykių laida „Vilnius gyvai“ jau šį, penktadienio, vakarą 16.30 val. per TV3.

 

„Vilnius gyvai“ – penktadieniais 16.30 val. per TV3!